Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szomszédok nem...

Mit tegyek, ha szomszédok nem engedik, hogy parkoljak?

Figyelt kérdés
Három hete költöztem a lakónegyedbe, és folyton vita van a szomszédokkal a parkolohelyekért. KB 12 autó fér el az udvaron, de sehova sem állhatok. Első alkalommal, egy öregúr csengetett be reggel 6órakkor(még javában aludtam) hogy álljak félre az autómmal, mert elfoglaltam a helyét. Mondtam, hogy fél 8kor indulok dolgozni, akkor majd beállhat. Ennyivel nem elegedett meg, követelte hogy azonnal menjek el. Nem volt kedvem balhézni a tatával, így elvittem az autót. Következő alkalommal egy másik helyre álltam, de ugyanúgy jött egy másik bácsi, és követelte a parkolóhelyet. Ezúttal már kevésbe voltam segítőkész, és felvilágisítottam, hogy az egy nyilvános parkoló, az összes lakó részére, és az állhat oda aki elsőként érkezik. Erre azt válaszolta, hogy ő már 66éves, és 13éve lakik itt, és 40 évig dolgozott az államnak, tehát őt illeti a parkolóhely.

2019. máj. 29. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez a helyzet. 5 parkoló hely van, de 7 autó. 2 autós mindig hoppon marad és nincsen parkoló helye. A régebbi lakók azt hitték, hogy szokás jog alapján őket illeti a parkó. De nem. Aki előbb elfoglalja a helyet, az áll oda. Sajnos már ott tartunk, hogy nem merek kiállni az autóval, mert már állnak is a helyemre. Vita már nincs.
2019. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy pofája lapos, mert leöntöd kromofáttal.
2019. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!