Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol tudok venni osztrák...

Hol tudok venni osztrák autópálya matricát hazafelé jövet Németországban, Ausztria előtt?

Figyelt kérdés
Most jövök haza először, azért kérdezem.
2019. jún. 2. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Közvetlen a határ előtt (200-300 méterrel) volt egy benzinkút, én ott vettem - Münchenből jövet.
2019. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A határon mindig van benzinkút ott tudsz venni
2019. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az A3-on jössz, akkor már a Jura parkolónál is lehet venni, ami 200 km a határtól, aztán van a Bayerische Wald megálló, végül a Donautal a határ előtt. A Donautalt messzire elkerülöm mindig, mert brutális sorok vannak nyáron, mindenki ott áll meg, ezért veszem meg jóval korábban már a matricát.
2019. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az elöző felsorolta, Nürnberg után nemsokkal már lehet venni, régen én a határon vettem a Shell-nél, de ott 1. Tilos megálni elől, büntetnek is érte rendesen 2. Sok a zsebes román cigány (mint Oednél is) ezért a Nürnberg Passau szakaszon veszem valahol.

Még egy tipp, tankolj annyit, hogy elérj St. Valentin Jet kútig Ausztiába, határtól kb 100km, ott meg tele, ott olcsó a kávé is 1.2 euró a kicsi, víz 70 cent stb

2019. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! :)
2019. jún. 3. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!