Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Podmaniczky utca buszsávban...

Podmaniczky utca buszsávban bünti?

Figyelt kérdés

Véletlenül a Podmaniczky utca buszsávját igénybe vettem (mivel nem tudtam besorolni az álló kocsisor miatt a külső sávba).

Térfigyelő felvétel alapján ezen a helyen megbüntetnek?


2019. jún. 6. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktak ilyenért büntetni. Max. ha megállít a rendőr.
2019. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Mondjuk az nagyon nagy baj,vha véletlenül mész be a buszsávba...

Elöfordul, hogy megsértünk szabályokat, de azt igenis, szándékosan, miután meggyözödtünk arról, hogy azzal nem veszélyeztetünk.

Tudjuk, hogy szabálytalan.. aki véletlenül csinálja, az nem tudja nit is tesz, ergo veszélyes.


Ez nem csak neked szól, rendszeresen olvasok ilyen "véletlenül szabályt sértettem" kérdéseket.

Aki valóban véletlenül követi el, gondolkozzon el rajta..

2019. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott nagyon kéne egy jó kamera, mert rendszeresen båszåkszik a troli a hasonszőrűek miatt, de szerintem nincs, mert akkor nem kockáztatnának ennyien. Egyébként pont arról szól a buszsáv, hogy ha tele van a másik sáv , a busz tudjon haladni. Nyilván van olyan helyzet, amikor már akkora a dugó, hogy a buszsáv kezdeténèl nem tudsz kisorolni, de erre nem az a megoldás, hogy tovább haladsz benne, mert később sem tudsz majd kisorolni.
2019. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nulla az esélye, de azért alapvetően valószínűtlen, hogy megbüntetnek.
2019. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!