Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi történik akkot ha forgalmi...

Mi történik akkot ha forgalmi vizsga közben megadja magát az oktatóautó?

Figyelt kérdés
Pl. Újra kell-e vizsgadijat fizetni, vagy elfogadhatják a vizsgát akkor ha mondjuk már a vége fele robbant le?
2019. jún. 25. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenkor félbeszakítják a vizsgát. Nem bukás és nem is siker. Újra nem kell vizsgadíjat fizetni.
2019. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Az oktatónak nagy blama, de annak esélye egy százallk alatti, hogy a vizsgán bedöglik az autó.

Egyrészt vannak a kötelezően ellenőrizendő feladatok, ahol ciki lenne, ha a tanuló mondja, hogy ez nem jó... a vizsgabiztos neg lefújja a vizsgát a jármű alkalmatlansága miatt.

Az oktatónak munkaeszköz az autó, aki tragaccsal oktat, azt jobb, ha elkerülik a tanulók.

Váratlan meghibásodások persze lehetnek, ha már legalább 30 perce megy a vizsga, akkor azt érvényesnek tekinthető a szabályzat szerint, ha csak rövid ideig tartott, meg kell ismételni.


Mostanság sok a "mi történik akkor" fikciós kérdés.

Nem tudom, hogy egy agy szüleménye-e, vagy többen elmélkednek ilyeneken, de olvasni elég fárasztó.

Ezt is kérdezték már a napokban, de a rollerrel frontálisan ütközés meg hasonló értelmű, értékű kérdések miatt a komolyabbakat is nehéz komolyan venni.

2019. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Vizsgázni műszakilag megfelelő állapotban lévő autóval lehet csak. Ha megdöglik vizsgán, akkor az eleve ellentmond ennek.
2019. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

OK. mondjuk átugrik a vezérműszíj, vagy eltörik egy dugattyúgyűrű, amit nem lehet előre látni. Ha addig nem történt baki, a vizsgabiztos átenged, az oktató meg oldja meg a problémát.


Persze nem mindegy, hogy indulás után törik valami, vagy a vizsga kétharmadánál.


"E"vizsgára indultam volna, amikor a motorházban valami nagyot szólt, és annyi...

...kérdezte a vizsgabiztos, végigmentem volna a vizsgaúton? természetesen! ok,akkor átment, és írta a papírt...Soha nem volt balesetem póttal.

2019. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!