Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egészségügyi szakközépiskolai...

Egészségügyi szakközépiskolai végzettségem van, hamarosan forgalmi vizsgázom. Jól tudom, hogy nekem nem kell elsősegély tanfolyamból vizsgáznom? És ha nem, akkor a bizonyítványt hol kell bemutatnom?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 12:32
 1/2 Hovarju ***** válasza:

Nem kell elsősegélyből vizsgáznod. A bizonyítványt bemutatni, majd csak a jogosítvány kiváltásakor kell.


Sikeres forgalmi vizsga után kérdezd meg az oktatót a pontos menetről.

A forgalmi vizsgára egy jó nagy kalappal :-)

2019. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdemes megkérdezni a Vöröskeresztet, mit fogadnak el. Önmagában egy egészségügyi szakközépiskolai végzettség nem jelent semmit, szakképzettség kell, és abból sem jó mindegyik. Csecsemő és kisgyerek ápolónak például le kellett vizsgáznia.

Nekem főiskolai eü. végzettségem van, így nem kellett. Az okmányirodában kell bemutatnod.

2019. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!