Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetni tanulok és az éjszakai...

Vezetni tanulok és az éjszakai vezetésre este 8 tol 10 ig kell vezetem ti milyen időpontban vezettétek le?

Figyelt kérdés
Vezetni tanulok!

2019. jún. 27. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nincs jogsim, de a párom nem vezetett éjszaka, csak reggeli órákban meg hétvégén. Szóval nincs olyan, hogy "kell".
2019. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Október-novemberben késő délutáni kezdésekkel bőven volt részem "éjszakai" vezetésben. És esőből is jutott elég még a sötét mellé. Hát nem rajongtam ezért a párosításért. :D
2019. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Januártól vezettek március elejéig főleg délután, este volt részem “éjszakai” vezetésben.
2019. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nyáron vezettem de kimaradt, csak papíron írta be.
2019. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig tényleg kell és nem is árt az éjszakai vezetés!


Mi korábban tudtuk le, mert télen hamarabb besötétedett és nem kellett megvárni a konkrét éjszakát, de mindenképpen jó/kell tapasztalatszerzésnek!

2019. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"nyáron vezettem de kimaradt, csak papíron írta be."


Remélem, hogy a többi nem csak papíron lett meg....

2019. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sem vezettem soha éjszaka, de még autópályán sem, 70 felé nem is mentem a kocsival.


Sajnos a 30-50 óra semmi "extra" dologra nem elég. Főleg ha az oktatók igyekeznek lecsípni az órákat.


Belegondolok, azóta volt már viharos eső, éjszakai tejköd, vagy ahogy lett autóm szinte azonnal fel kellett mennem pályára több órás vezetésre. Plusz bele futottam már az "emberi tényezőbe is", büntető fékezés, leszorítás és egyéb ámokfutások.


Amondó vagyok, hogy sokkal alaposabban kellene oktatnia vezetést, komolyabb manőverezés, vészfékezés, éjszakai vezetés, illetve magának a gépkocsinak a kezelése.


Mindamellett sokkal szigorúbban járnék el azokkal szemben akik szabálytalankodnak, és kötelezővé tenném a menetrögzítést.

2019. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is kimaradt az éjszakai vezetés, bár egyszer mentem ősszel este, amikor már sötét volt, de nem célirányosan.
2019. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem azon függ senki későbbi vezetése hogy vezet e 1-2 órát... 100+ ezer kmt levezettem baleset nélkül így is hogy nem volt. Utána tanul meg az ember nem a 30-40 óra alatt.
2019. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem voltam éjszaka vezetni,pedig volt róla szó az elején..
2019. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!