Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány óráig lehet este traktoro...

Hány óráig lehet este traktorozni? Mit lehet tenni, ha éjfél után is csinálják és nem lehet tőle aludni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha a traktorozás alatt földművelésre gondolsz, akkor akármeddig. Akár 7/24-ben is lehet váltott műszakkal.

Amennyiben zavar, zárd be az ablakot.

2019. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alex Fly ***** válasza:
100%
Éjfélig, mert utána már nem este, hanem kora hajnal van...
2019. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld megtudni, milyen a településed besorolása, ha lakóövezet, akkor a jegyzőnél simán tehetsz panaszt.

De ha mezőgazdasági, földművelési terület, az már macerásabb.

Birtokvédelmi eljárást kezdeményezhetsz a jegyzőnél.

Csináltam én is, bugris gyökerek senkire sincsenek tekintettel, a falvakban azt hiszik, ők fngják a szelet.

2019. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Traktoros vagyok és olyan bunkó, hogy csak éjszaka dolgozom, ne tudjanak aludni az emberek. Komolyra fordítva vannak sürgős munkák mikor éjjel nappal menni kell, valamint vannak olyan vegyszerek amiket nem lehet napközben kijuttatni, mivel repkednek a méhek, ezért olyankor permetezünk mikor más jó esetben alszik. De ezek nem mindennaposak, mi is szeretjük az estét, éjszakát otthon tölteni. Ha valaki gondolja akkor szívesen megmutatom neki élőben is, hogy működik a mezőgazdaság, valamint az élni és élni hagyni elv.
2019. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mezőgazdasági vállalkozásunk is van, osztom a 4-es véleményét.

Nem írod milyen terület, milyen munka, de általában 1-1 napokat dolgoznak egy földön aztán akár hetekig semmi.

Itt szerintem valami másról van szó...

2019. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez csak június végén jellemző mikor telibe megy az aratás szezon, tavasszal vetés idején, illetve ősszel kukorica aratásnál és utána vetésnél.
2019. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!