Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egészségügyi vizsga elméleti...

Egészségügyi vizsga elméleti része? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma voltam először egészségügyi oktatáson, gyakorolni(mármint magán a próbababán) még nem gyakoroltunk, majd csak a következő órán fogunk, de már most nagyon parázok a vizsga elméleti részétől. Soknak és bonyolultnak tűnik az a sok kérdés, nem vagyok benne biztos, hogy képes leszek mind megtanulni. Szinte mindenki azt mondta, hogy az egészségügyi vizsga a legkönnyebb, de én mégis ettől félek a legjobban... (a kresz vizsgám 75/75 lett)

2019. júl. 3. 22:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elsősegély vizsgára gondolok, nem egészségügyire.
2019. júl. 3. 22:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tudsz újraéleszteni és stabil oldalfelvést bemutatni, az már fél siker. A kérdések nagy része meg logikus és sokszor maguk, a vizsgáztatók is segítenek.

Az legyen amúgy szerintem a motivációd, hogy mindezt azért tanulod, hogy akár életet is tudj menteni.

2019. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi nálunk a gimiben ingyenes volt az oktatás, aztán csak a vizsgadíhójat kellett befizetni és már meg is volt a sikeres vizsga. Az elmélet nem vészes, én például egy vékonyka könyvet olvastam át, aztán az egyébként is logikus válaszokra már emlékeztem utána. A gyakorlati része sem nehezbb, csak ott maximum többet kell gyakorolnod. De otthon ezt megtehet a testvéreddel például.

Az tényleg kiváló motiváció, ha arra gondolsz, hogy ez a zéletben életmentő lehet. Én kötelezővé tenném legalább az oktatását az iskolákban is, hiszen egy seb ellátása vagy egy balesetet szenvedett biztonságba helyezése például nagyon nagy segítség lehet, amíg kiérnek a mentők, de ha valaki nem ért hozzá, akkor nagyobb bajt okozhat, mintha hozzá sem nyúlna a sebesülthöz.

2019. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!