Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha levezettem már X órát egy...

Ha levezettem már X órát egy autósiskolánál, és természetesen folytatni szeretném csak máshol (ráadásul másik város is! ) akkor elölről indul vagy hogy?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is

2019. júl. 5. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Az új helyen el kell fogadják a levezetett óráidat.
2019. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


És akkor pl ha megvan a 10 levezett órám, akkor arról igazolást kell kérnem/vinnem?

2019. júl. 6. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Áthelyezési papírt kell kikérned a régi iskoládtól.
2019. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Arra várni kell,vagy egyből meg tudja írni?


És kell a másik iskola neve is?(mert még másik városban nem néztem iskolát, hogy melyiket szeretném..)

2019. júl. 6. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hívd fel őket, kérdezd meg.
2019. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Ment a zöld kéz!
2019. júl. 7. 00:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Az oktatódnál kell jelezned, hogy váltani szeretnél, ő a vezetési kartonod alapján bemegy az autósiksola irodájára, ahol egy papírt állítanak neked ki, rajta, hogy a kartonod alapján hány órát és hány kilométert vzettél már, aztán ezzel a papírral annyi csak a dolgod, hogy bemész az általad kiválasztott autósiskolába, és egyeztetsz a kiszemelt oktatóval, hogy vállalna-e. Utána a többi adminisztrációt a te beadott papíroddal elintézik majd neked.
2019. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Megvan az időpont mikor megyek másik iskolába beiratkozni, viszont folyton azt hajtogatja az iskola vezetője, hogy neki kell az orvosi papír. Én egy példányt kaptam csak.azt ugye leadtam a másik iskolánál. Ő meg tovább adta a közlekedési mit tudom én minek. Akkor ha kikéri papírokat az új iskola vezetője akkor csak megkapja nem??? Sőt.. nem is ertem,régi oktató se érti. Mondta, hogy annak nem is nála kell lenni..szoval..most fogalmam sincs, hogy mi van..mosr megint menjek el alkalmasságira és fizessek feleslegesen 7-8 ezret??

2019. júl. 22. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!