Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Téged is idegesít tankolásnál,...

Téged is idegesít tankolásnál, hogy mire leállítod az autót, kiszállsz a kutas már a tanksapkát is letekeri?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az eléggé zavarna, mert kulccsal nyílik :)
2019. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert csak kulccsal nyitható.
2019. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Értem mire gondolsz, igen.
2019. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Régen nekem is kulcsal nyílt a fedél. A mostani autón viszont nem, ha nincs lezárva az autó, akkor kinyitható. Már 2x előfordult, mire kiszálltam a kocsiból már feltette a kútra a tanksapkát. Elég idegesítő szerintem. Nem hiszem, hogy piszkálhatná, max ha megkérem, hogy tankolja meg...
2019. júl. 12. 13:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind2 autónál kulcsos...de amúgy mind1 merre tankoltam az országba,soha nem értek még hozzá kérdés nélkül egyik autóhoz se. Pedig miután nő vagyok gondolom feltételezik,hogy amúgy se én fogok tankolni,de én szoktam magamnak :)
2019. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem nyúltak még a kocsihoz, csak megkérdezték segíthetnek-e, főleg mikor látták, hogy eleinte bénázom, de mondtam, hogy megoldom.
2019. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy odajönnek, de sosem csinálnak semmit azelőtt, hogy megkérdeznék. Szerencsére. Ne is nyúljon senki az autómhoz az engedélyem nélkül.
2019. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

en is no vagyok, szoval gondolom hozzank szivesebben jonnek, mint pocakos urakhoz, es en el is varom a segitseguket, mert apu kocsijat hasznalom, aminek iszonyat trukkos letekerni a tanksapkajat es inkabb kuzdjon vele a kutas bacsi (amiert szivesen adok is neki borravalot) de eddig meg soha egyik sem ert hozza a kocsihoz, mindig megallnak a tanksapka mellett es megvarjak mig megkerem oket, hogy segitsen


nem tudom te hova jarsz tankolni, de lehet hogy kene keresni egy masik helyet, illetve egyszer udvariasan de hatarozottan elbeszelgetni a kutassal, hogy legyen kedves ne nyuljon hozza, amennyiben ez teged zavar

2019. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanahhoz a kúthoz járok mindig, mióta (február) megvan az autóm. Már az első alkalommal se kérdezősködött a kutas, miután meglátott talpig "szolgálatiban" kiszállni (buszvezető vagyok). Sőt inkább összehaverkodtunk. :)
2019. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen sosem fordult még elő velem. Mondjuk mindig az Auchan automata kútjánál tankolok...
2019. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!