Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tesco-parkolóban parkolni?

Tesco-parkolóban parkolni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ha jobbra akarok merőlegesen beparkolni 2 autó közé, akkor ugye először ki kell húzódnom a másik sávba, hogy szélesen fordulhassak be. Ilyenkor először balra kell indexelni, majd utána egyből jobbra?

2019. júl. 14. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Igen.

De ha indexelsz csak jobbra akkor is fogják tudni, hogy mit akarsz.

Áruházak parkolóiba még magamon kívűl indexelni nem sok embert láttam. Én is csak többnyire azért, hogy tudják már, hogy mi az anyámat akarok.

2019. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Parkolj tolatva
2019. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Uhh, de szeretek tolatva parkolni, de jellemző, hogy utána cuccolni a csomagtartóba nem tudok.. de ha menő vagy, akkor vészvillogóval állsz ki, nem szabályos, de látják.
2019. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem forgalmi vizsga miatt lenne égetően fontos tudni,, hogy hogy a helyes.
2019. júl. 15. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az a kérdésed, hogy ha átléped a felezővonalat, sávot váltasz, kell-e indexelni. A válasz igen, ahogy írtad
2019. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Hát nekem forgalmi vizsga miatt lenne égetően fontos tudni,, hogy hogy a helyes."


Az előző harminc vezetési órán nem sikerült odafigyelni arra amit az oktató mond?

2019. júl. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!