Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Törtél már össze autót úgy,...

Törtél már össze autót úgy, hogy te voltál a hibás?

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem, úgy se, hogy vétlen fél voltam. Viszont sikerült meghúznöm az első lököst. Ha érdekel elmondom hogyan...
2019. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Egyetlen alkalommal, amikor hóban mentem rá a bükki panorámaútra. A 30. ugyanolyan kanyarban kicsit jobban le volt fagyva a minimálisan lejárt hó, aztán előbb a kocsi kitörő fara kapta el a szalagkorlátot, majd ahogy az megfogta az autót, ment az eleje is a korlátnak.
2019. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bal elejét törtem meg a mercinek régen... kicsit bravúroskodtam a murván, hogy hátsókerekes :)


Csak akkor még nem igen tudtam, hogy kell kezelni a kitörő hátsó kerekes autót.


Oké, hogy ellenkormányzol de nem szabad azonnal leugrani a gázpedálról mert akkor azonnal betapad a hátulja és megugrik abba az irányba amerre kormányzol.

Én esetemben egy szép fának :)


Azóta no para, ha megcsúszik vizes úton vagy havon akkor ellenkormányzok és szép lassan veszem el a gázt miközben a kormányt is egyenesbe hozom és kész.


Persze ez az új tele elektornikázott autóknál nem számít de egy 30+ éves autónál jobb képben lenni :)

2019. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kicsit elbambultam és már hiába fékeztem neki koccantam az előttem lassan haladónak.Személyi sérülés nem történt, autók is mentek tovább,az én károm jelentősebb volt
2019. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!