Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Romániában lehet egynél több...

Romániában lehet egynél több járművet vontatni? Azért csinálják ezt Magyarországon mert náluk más a KRESZ és nem ismerik a mi szabályainkat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
Ja én kérek elnézést...
2019. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Na itt van a kutya elásva, nem leszarják a KRESZ-t, egyszerűen nem ismerik :))
2019. aug. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23%
az erdelyi magyar hozzaszolo szerintem inkabb csendbe maradhatna. Nemetorszagban elek es botrany mit muvelnek a romanok, mind az utakon, mind az eletben. messze rosszabbak mint a magyarok. autopalyan a roman kaminos a legrosszabb. xarik ra ki van a savban, letur, gyok 2-vel kezd elozni, ezeket a lancolt autoszallitasokrol nem is beszelve...rengeteget jarok autopalyan, latom mennyien jarnak a szakadt rohadt furgonokkal, mint a paplanos ciganyok.
2019. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
Rengeteget járok Németországba, tudom mi folyik az utakon, és hogy durván sok román traileres szeli az utakat. Viszont az ilyen "horror"karavánok nagyon ritkák, én sima személyautóval sokkal veszélyesebbnek találom a fehér Peugeot Boxer - Fiat Ducato - Mercedes Sprintereket futó nélkül, akik 140-150el tolnak le a pályán, a seggedben 2 méterre román, magyar, szlovák és német rendszámmal egyaránt. Meg a román kisbuszokat, amelyek tele vannak emberekkel, na azok a veszélyesek.
2019. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%
A románok alapvetően egy kicsit lazábban értelmezik a szabályokat és erre még rájön az is, hogy szegények. A karavánozásban az az üzlet, hogy magyarországon befizetik a büntetést és a rendőrök nem foglalhatják le a karavánt így csak lekísérik őket a következő kehajtóig. Ott alszanak pár órát és ha nincs rendőr a közelben mennek tovább. Gyenge a szabályozás nálunk és ezt kihasználják. Biztos otthon jól elregélte mindenki jogy mit szakított rajta és most amíg nem lesz egy baleset és a magyarok nem változtatnak a büntetésen mindenki szakítani akar párszáz eurot.
2019. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!