Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért kell így viselkedni...

Miért kell így viselkedni bizonyos embereknek?

Figyelt kérdés

Ma beültem egy kollegám mellé autóba, de nekem kb. ez egy trauma volt. 30-as táblánál 140-el megy, kereszteződésekben csoda ha körülnéz, az váltó feje konkrétan a fék alatt gurulászott, mert hát ugye hol máshol, a STOP táblákról ne is beszüljünk (lehet csak az én fejemben léteznek?)...


Mindeközben az idióta annak örült, hogy milyen gyorsan megy. Ez egy 52 éves férfi.


Kérdem én, miért vannak olyan emberek, akik fittyet hánynak mindenféle szabályra? Egyáltalán mi motiválja őket, hogy így viselkedjenek?



2019. aug. 9. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te nő vagy? Mert ha igen, az lenne a tippem, hogy a pasas megragadt egy huszonéves szintjén, és így akart menőzni előtted.
2019. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Levonod a tanulságot: nem ülsz be többet melléje.


Amúgy egyedülálló férfi? Te meg nő vagy? Fiatal, csinos? Esélyes, hogy előtted, mint nő előtt akarta játszani az eszét. Az más kérdés, hogy pont ellentétes hatást ért el, de a primitív ember ezt nem mérte föl.

2019. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos rengeteg ilyen ember van, ostobák, nem gondolkoznak. A pláne az hogy ha balesetet okoznak, nekik általában semmi bajuk nem lesz, az ártatlan meg meghal, jobb esetben csak megsérül. Undorító ostoba idióták. És még azt hiszi hogy menő..
2019. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
64%

Így bánik a nőkkel is, hogyan bánjon akkor az autóval és a kresszel. Ott ültél mellette józan ésszel nézve, ha mellette van egy élőlény, amit ugye nem kell felfújnia, másképp vezet; visszavéve a megszokottól. A másik oldala, hogy egyes csajozó szakértők szerint minden megrázó élmény emlékezetes és érzelmi sokk a férfi malmára hajtja a vizet. Nem véletlen szervezik a randit hullámvasútra, vagy moziba, ahol egy zombi őli halomra a fiatal nőket.

Szólni kellett volna neki, hogy " úgy totyogsz az autóval, mint egy kisnyugdíjas. Taposs a gázra, ne félj tőle nem harap"

Híreszteld el, hogy milyen öregesen vezetett, csak araszolt. Szóval pont az ellenkezőjét annak, amit tett. Megérdemi ez az állat, aki játszik más életével.

2019. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 22 éves vagyok, de képtelen vagyok felfogni mi járhat egy ilyen ember fejében.
2019. aug. 10. 06:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A dugás járt az eszében. Ennyi.
2019. aug. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebből látszik, hogy a kor semmit nem számít.

Egy 50+-os csóka is lehet egy 17 éves hülyegyerek szintjén. És egy huszonéves is lehet megfontolt, jó sofőr.

2019. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!