Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalmi vizsgán záróvonalon...

Forgalmi vizsgán záróvonalon megelőztem egy kukás autót de nem buktam meg?

Figyelt kérdés
Látszott, hogy nagyon sokáig záróvonal van felfestve és a kukásautó nagyon lassan haladt éppen dolgoztak, ezért megelőztem őket, picit átléptem a vonalat is, de a vizsgabiztos nem szólt. Azért léptem át, mert nem láttam volna helyesnek ha mögötte megyek fél óráig, de kresz szerint tilos lenne, ugye? Ti mit tettetek volna? Valóban tilos megelőzni záróvonalon ha lépésbe cammognak? Esetleg akkor kell megelőzni, amikor egy pillanatra megáll kukát üríteni?

2019. aug. 30. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Én nem előztem volna meg, mert drága a vizsga és nem kockáztatok, nekem már azért szólt a vizsgaboztos mert recsegve váltottam egy kulissza hibás MAN-on.. de jó fej volt akkor és nem buktatott meg, Gratulálok :) Balesetmentes közlekedést :).
2019. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már 6 éve volt a vizsgám igazából:) csak a mai napig eszembe jut :D
2019. aug. 30. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Egy szűk utcában, kertes házak közt nem tudtam megelőzni én se szabályosan egy kukás autót. A vizsgabiztos mondta flegmán, hogy haladjunk már, hajtsak rá az út melletti földre aztán kerüljem ki. Ez egy kis városban volt, itt általában azt várták el, hogy úgy vezessünk, mintha egyedül vezetnénk, tehát nem feltétlenül a KRESZt 100%-osan betartva. Szerencsére korrupció se volt.
2019. aug. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Az úton álló sárga figyelmeztető jelzést használó munkagépet, járművet kikerülhetsz záróvonalon is.
2019. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Melyik paragrafus alapján?
2019. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!