Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire biztonságos manapság...

Mennyire biztonságos manapság az 1-es villamossal utazni főleg a pesti oldalon?

Figyelt kérdés
Alig 1-2 éve még elég durva támadások történtek utasok ellen, és most arra készülök, hogy az utazási időt lerövidítve igénybe veszem ezt a járatot Óbudáig, de olvasva a korábbi "kék híreket" elbizonytalanodtam. Főleg hogy a Hős utcai megállót is érinteném.
2019. szept. 7. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Durva tamadasok? Hat en nap mint nap azzal jarok evek ota, sose tapasztaltam semmi rendkivulit.
2019. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
én se találkoztam semmivel pedig évek óta utazok azon a szakaszon is...vannak bunkó paraszt emberek, de nem több, mint a város többi részén.
2019. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

ugyanannyira biztonságos, mint bármelyik másik BKK járat vagy forgalmas közterület.


Én több, mint 2 éve járok vele, 1x volt egy üvöltöző részeg, meg egyszer egy húgyos csöves, de ennyi. Soha semmilyen támadást vagy atrocitást nem tapasztaltam a járaton.

2019. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Azok a “durva támadások” nagyjából 2-3, valóban kirívó és a közterületi drogfogyasztással összefüggő eset volt a vonal egy jól meghatározható szakaszán. Azóta a Hős utca kiemelt figyelemben részesül és én napi rendszerességgel utazókènt semmilyen problémát nem tapasztaltam.
2019. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen vannak, mint például az a fhasz drogos egy tűvel megszúrt egy anyukát, vagy cigók egy lányt molesztáltak.

Szóval valamilyen fegyver nélkül ne menj ki az utcára, pláne a sittesjáratra!

2019. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!