Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek hol végezzem el a...

Szerintetek hol végezzem el a közúti elsősegély vizsgát?

Figyelt kérdés
Kicsit félek tőle, e -learning tanfolyamon tanultam es nem tudom hol lenne a legjobb a vizsgát letenni

2019. szept. 20. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Ne Győrben, a többi helyet nem ismerem. Persze attól függ hogy milyen vizsgabiztost fogsz ki. Engem az első vizsgámon azért buktatott meg, mert határozatlanul mondtam. Második vizsgán már normális volt a vizsgabiztos és átmentem.
2019. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Tökmindegy, amelyik a legközelebb van.

Nem egy nehéz vizsga.

2019. szept. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
65%
Bárhol
2019. szept. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
A tökmindegy meg a bárhol mennyivel jobb válasz ? Én legalább mondtam egy helyet, ahol szerintem ne. Tudom hogy ez sem sok segítség, de a semminél több. Ez a lepontozóknak szólt.
2019. szept. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

#4: Magadnak mondasz ellen. Azt mondod, hogy ne Győrben, utána meg azt, hogy igazából a vizsgáztatón múlik. Tehát mondjuk egy győri lehet, hogy a te tanácsodra utazik 100 km-t és aztán ott is kifog egy szigorú vizsgáztatót, aki ugyanúgy megbuktatja, pedig lehet, hogy Győrben olyan vizsgáztató lett volna, aki mindenkit átenged.


ui: Amúgy én nem pontoztalak le.

2019. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy!

(de azért egy hentesüzletben, vagy a liftben ne próbálkozz) :)

2019. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
#5: Ez igaz, arra gondoltam hogy lehet hogy van ahol mindenki rendes, mert hallottam ismerőseimtől akik nem győriek. A tanárnő akihez jártam tanfolyamra, mondta hogy ő nincs jóban a vizsgáztatókkal, csak ebből gondoltam.
2019. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Moszkvában.
2019. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!