Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha etitánban megy a kresz,...

Ha etitánban megy a kresz, vizsgán is menni fog?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 15:16
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Megnyerted a nap legértelmesebb kérdése címet.

Nyilván ha sokat gyakoroltál és tudod is, akkor nem érhet meglepetés.

2019. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! biztosan menni fog, de nagyon sokat kell gyakorolni. Én minden modulzárót megcsináltam folyamatosan és a végén egyszerre az összeset. Ráment egy délelőttöm, de 74 pontom lett a 75-ből elsőre. Ha van még órád gyakorolni, javaslom, hogy a nap több szakában gyakorolgass. Nekem a végefelé már 5 perc alatt ment egy 55 kérdésből álló próbavizsga.

Nem olyan friss az agyad reggel, mint délután vagy este, ezért mondtam, hogy ha van időd, gyakorolj minden napszakban. Ha mindegyik eléri a 70 pontot akkor a vizsgán sem kell aggódni. Ha nem értessz valamit, szólj. Szívesen segítek.

2019. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 as vagyok. Mikor lesz a vizsgád?
2019. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

még mindig #3-as (és #4-es) :D

És ne izgulj! A vizsgán szóról szóra ugyanazok a kérdések lesznek, mint az e-titan-ban, csak halványsárga háttéren. Viszont itt magától lép majd a rendszer, ha bejelöltél egy választ. A mozgóképesnél akadozhat! Ne nyúlj a monitorhoz ilyenkor, hanem várd meg amíg tölti, mert a rendszer úgy veszi, hogy jelöltél, ha belenyúlsz ilyenkor... Csak jelöléskor nyúlj oda, miközben a kérdést olvasod, tedd a kezed az öledbe, így nem lesz véletlen érintés sem. Minden kérdésre egy perc van. Az simán elég, ha megtanultad. Figyelmesen olvasd el, mert sokszor egy egy kérdésben csak egy szó a különbség. Pl: Autópályán haladsz a jobb szélső sávban. A mentőnek hogy biztosítod a helyet? A sáv, jobb szélére való húzódással... (Van ugyanez bal sávval) stb. Meg figyelj, hogy megkülönböztető, vagy figyelmeztető jelzést használ e a jármű a kérdésben. Meg pl a villamospótló nem villamos. Izgalomban lehet, hogy villamosnak olvasod... Stb.

De menni fog. Hidd el!

2019. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!