Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miert buntetnek meg a rendőrok...

Miert buntetnek meg a rendőrok, . ha falun belol kb.200m-ren nem kapcsolom be az ovet?

Figyelt kérdés

Haztól a kozeli vasútallomasig, mert omnam vonatozok. Full draga autosok vegig pofazzak az utat telefonon, mihangositas nelkul, sokam nem.indekszelnek stb. Engem pedig par meteren a hasznalt kisautommal kiszurnak.

Ez vigyazas?! Jogom leme eldonteni, vigyazik e magamra de rovid szakazom nevetseges. Amugy bekotom!

Bezzwg ott, ahol valoban kéne a segites, ott nimcs rendor. Mert ott nem.lehet jokat dumalni.es az idojarasnak is ki vannak teve.


2019. nov. 15. 19:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
milyen milyen #9 - hát gépjárművezetést tanít
2019. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Szemet stilusban, de el van magyarazva. Ezert nem pontozlak le. Amugy itt a beszologatas elvezete miatt vannak fent az emberkek.

Tragar stilusra hasnlo valasz. Amilyem az adjon isten, olyan a fogadj isten!


fogyatekozas gyokerezések, milyen ember vagy te stb..es ti milyenek vagytok?!

no commemt

2019. nov. 15. 20:06
 13/28 A kérdező kommentje:

Ez rohej! Feltwttem egy kerdest, es mimt akiknek.beakadt a magno, csak ismetelgetik, mert.ez a szabaly....en azt kerdeztem hogy miert?

Az utolso elotti valaszolt erdemben, de az ocsarolasomat o se hagyta ki.

A tobbire pedig semmi reagalas. Hisz mit lehetne irni arra, ami a napnál is vilagosabb. Hogy nagy %ban penzbehajtas az egesz. Kint a nagyforgalmi utakon pedig hulljanak az emverek, ott nem tema a biztonsag...na, hagyjuk.

2019. nov. 15. 20:12
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre még mindig nem válaszoltál
2019. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ja...mit tanitok? kommunikacio pszichologiajat, stílustant, es most írom a disszertaciomat biztonsagi ovból
2019. nov. 15. 20:16
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrnek nem kötelessége azt elhinni, hogy te valóban csak 200 méteren nem kötöd be. Képzeld az emberek hazudnak. Amúgy meg annyi idő alatt is történhet baj.
2019. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
61%
:)) ja, hogy viccelsz. Az más.
2019. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Bocsi de lattak hova mentem mert elottem kb 50mre mar elkanyarodtak, de utanam jottek. kb.1perc alatt

Most rendesek voltak. De csak egy hajszalon mult

Egy biztos, innentol az lesz az elso h bekapcsolom. De akkkor is penzlenyulas a lenyege.

Remelem az megnyugtato, hogy tanulasra kepes vagyok, még igy, fogyatekosan is.

felig vicc de tenyleg tanitok :( vagy megsem?!

tovabbi szep estet es koszi a tavoktatast!

2019. nov. 15. 20:25
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha bekapcsolod az övet akkor nem tudnak mit behajtani rajtad. Nem halsz bele abba az egy kattintásba.
2019. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
200 méterre laksz és azért mész kocsival, mert lekésnéd a vonatot? Több idő leparkolni a kocsit, mint elsétálni
2019. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!