Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Azért van egyre kevesebb...

Azért van egyre kevesebb robogós mert egyre rosszabb a közlekedési morál és nem akarnak meghalni a robogósok?

Figyelt kérdés
Pedig egyre melegebb idő van télen, a robogók is viszonylag olcsók, pont fordítva kéne hogy legyen.
2020. febr. 13. 13:43
 1/10 A kérdező kommentje:
meg ugye bárki vezetheti b-s jogsival...
2020. febr. 13. 13:43
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nincs egyre kevesebb robogós.
2020. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Oké hogy most jó idők vannak, de még tél van, simán lehet csúszósabb út mert 7fok felett nem mindenhol van, és a legtöbb robogón nincs téli gumi. Meg ilyenkor a menetszél jóval hidegebb ahhoz kegyetlenül be kell öltözni hogy robogóval menjen A-ból B-be, viszont sokan ha mennek valahova mondjuk boltba, stb... nem fognak levetkőzni amikor megálltak mert nem lenne hova, és úgy marhára be lehet fülledni a ruhába. Egyébként én látok néhány robogóst ettől függetlenül de ilyenkor főleg hogy kiszámíthatatlan az időjárás jelenleg mert akármi lehet így senki nem kockáztatna. A vezetési stílus ami van az megint egy másik dolog. Én személy szerint ezért nem megyek bicajjal főúton ha nem muszáj, mert itt felénk kegyetlen a közlekedés. Robogóm nincs, igaz elektromosom van de az jelenleg akku hibás így használhatatlan. Van egy kis babettám is azt néha használom de csak nyáron
2020. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
6%
Micsoda brilliáns eszmefuttatás!Elárulnád,hogy te mégis milyen összefüggést véltél felfedezni a robokók ára / a tél / meg a közlekedési morál között.......
2020. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező! Ugye te nem motorozol?

Én robogóval járok dolgozni, nem sok, napi 50 km, de ilyenkor én sem járok motorral.

Azért ez nem az a kimondott motoros idő. Oké, hogy most szépen süt a nap, de hajnalban azért még hüsi van. Meg este is ha délutánosból megyek haza. Hiába a motoros kabát, és kesztyű.

Napközben meg azért nem látod őket, mert túrázni, meg kirándulni senki nem megy ilyen időben.

2020. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy süt a nap, melegebb idő van, de motoron a menetszél miatt legalább -5 fok van a környezethetz képest. Tehát amíg 10 fokban vígan sétálgatsz, 5 fokos szélben már nem biztos, hogy nagon komfortos lennél.

Én amikor még motoroztam, 15 fok alatt nem vettem elő.

2020. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"

Kérdező! Ugye te nem motorozol?"


2005-2012 robogóval jártam a munkahelyemre.

2020. febr. 13. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Majd mikor tényleg jó idő lesz akkor nézz szét az utakon, és visszatérhetünk erre!

Egyszerűen hiába van a szokatlanul enyhe tél, de ez nem szezonja még a motorozásnak. Én is sokat megyek az 50-essel, de amikor már olyan az idő, és azért nincs olyan vad meleg hozzá. Akárhogy öltözöl be körbejár a hűs huzat, satöbbi.

2020. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En egyszer 7 fokban ultem robogora es azt hittem odafagyok, pedig volt rajtam 2 pulcsi, 2 kabat, vastag kesztyu.

Az embereknek kenyelmesebb autoba ulni amugy is, nem csak telen hanem nyaron is.

2020. febr. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 1,5 éve robogóval megyek az iskolába, napi 42km. Egész télen megyek vele. -3 fokig kb még el lehet lenni a robogón, legalábbis nekem sikerül. Pl a mai 3-4fok teljesen jó idő számomra. Igaz, hogy az út nagyrészét kerékpárúton teszem meg, ott pedig olyan lassan megyek, ha le van fagyva amilyen lassan csak szeretnék.
2020. febr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!