Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A hármashatárhegyi kilátóhoz...

A hármashatárhegyi kilátóhoz szeretnék felmenni, sötétedés után mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Nem csöviktől vagy a rejtett erőforrásoktól félek, sokkal inkább kóbor kutyáktól amik táplálékot keresnek. Vagy veszett rókától és vaddisznótól. Egyszer kirándultam normafán éjszaka valakivel, és akkor is egyszer egy hatalmas kutya sétált ki az erdőből. Hát eléggé be voltunk fo*va, és az életünkért rohantunk kb. Bár szerencsére nem jött utánunk. Mik a tapasztalataitok ezzel. Szeretnék menni oda fotózni de hát tele a gatya tbh
2020. márc. 9. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

paprika szpré, nagyfeszültségű sokkoló új elemekkel. Feltöltött telefon, bekapcsolt GPS-el, rajata a 112 gyorshívón(gombon)


Jó kirándulást. Gyönyörű az éjszakai kilátás, megéri a fáradtságot.

2020. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi a f***? Mitől ennyire zűrös ez a környék? Mik vannak ott?
2020. márc. 9. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem túlparázod. Eleve nem a kóbor kutyák a nagyobb probléma, hanem a kertes házakból, putrikból, tanyákból kijáró vagy épp kiszökött kutyák. Az meg nem jellemző arrafelé, ilyen szempontból biztonságos környék. Igazából jobb, mint nappal, mert nappal azért akadnak prosztó gazdik neveletlen kutyákkal arrafelé.
2020. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem mindegy milyen kutya, egy éhező kutyával az erdőben egyedül nem akarom szembetalálni magam. Elemlámpát vigyek amúgy? Vagy vannak a felfelé menő úton lámpák?
2020. márc. 9. 18:46
 5/10 anonim ***** válasza:
LED lámpa a legjobb. Nekem aldiban vásárolt van, ha valakinek, valaminek a szemébe világítok, az bizogy egy prcig nem lát. Az pont elegendő vagy futásra, vagy pofonosztásra
2020. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még mindig a kóbor kutyák a problémám. Azok elől hiába futok.
2020. márc. 9. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Lajhárt és csigát leszámítva eleve teljesen felesleges futni bármilyen állat elől, mivel utolér.


Azon a tájékon én nemigen találkoztam kóbor kutyával, vaddisznóval már igen. Hidd el, az nagyobb kárt tudna tenni benned - ám szerencsére kerüli az embert es ha nem szorítod sarokba, ő fog eloldalogni. Szerintem nyugodtan menjetek fel, ilyen teliholdas éjszakán fejlampa is csak vész esetere kell.

2020. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
ha ennyire fosol a kutyáktól, maradj inkább otthon, és kapaszkodj az ágy lábába egész nap.
2020. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Én voltam már fönt többször éjszaka, semmi probléma nem volt. Legtöbbször senki nem volt fönt, egyszer valakik dugtak egy autóban, de ennyi.


Kóbor kutya, veszett róka, vaddisznó nappal is jöhet, de ez elég ritka. Ha jön valamelyik, akkor felszaladsz a kilátóba vagy leszaladsz az autóba. (amelyik közelebb van)

2020. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megkértem egy ismerőst, hogy jöjjön velem. Holnap este ez lesz a program
2020. márc. 9. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!