Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nyírpazonyiak! A 4-es útszakas...

Nyírpazonyiak! A 4-es útszakasz ezen része megváltozott? Video mellékelve.

Figyelt kérdés

A video sokkoló lehet, kérek mindenkit csak saját felelősségére nézze meg. https://www.youtube.com/watch?v=1SrabuaLhp8

Most szereztem jogosítványt, és aznap az okatatóm, aki egyébként családunk jóbarátja lejátszotta ezt, hogy gondolkozzak el ezen, mielőtt volán mellé ülök, és jusson eszembe, ha túl gyorsan akarok hajtani. Tényleg megtört a video, próbálok is normálisan vezetni. A kérdés az, hogy mivel nem túl messze lakok ezen baleset helyszínétől, ami lassan 10 éve történt, meg van még ez a fa és van valami emlék (kereszt), amit meglátogathatnék egy szál virággal? Sajnos google earth szerint nem találom, mintha változtott volna a környezet. Nem ismertem őket, lehet furcsáljátok is miért, mit foglalkozok ezzel, de annyira mély nyomott hagyott bennem, hogy elmennék oda.



2020. márc. 18. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

A videó leírásában elég jól be van határolva:


"... Nyírpazony irányából Nyírtura felé."

"Az egyenes útszakaszon ( a 281-282-es km.szelvény között )"

2020. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is lenne kérdésem:


A videó elején látható, záróvonallal leválasztott aszfaltozott út (ahol a rendőrök és a bóják állnak), az hogy is működik?

Forgaomtól elzárt terület? De akkor miért van leaszfaltozva, és még kereszteződés utáni táblákkal is ellátva?

2020. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez lehetett az:

[link]

2020. márc. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, Te zseni vagy! Hogy találtad meg...
2020. márc. 19. 07:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg le van írva a videoban, így nem volt nehéz megtalálni. Lehetséges az zavart be, hogy téli környezetre vált a google earth, és nyárira számítottál.

Ez a video annyira szörnyű, hogy beszélni is nehéz róla. Ennyire autót még nem láttam összetörve, a fának, ami nem túl vastag, meg sem kottyant.

Nagyon jó stratégiája van az oktatódnak, hogy miután a zsebedbe a jogosítvány, ne szállj el magadtól, hanem megtörjön. Talán minden oktatónak ezt kellene, kevesebb lenne a friss jogsis ilyen szintű baleset.

2020. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
mennyivel kellett menniuk hogy ennyire szetszakadt a kocsi? :O
2020. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rég láttam ezt a videot, és tényleg megdöbbentő volt, ahogy most is. Az RTL-es híradás szerint, akkor legalább 140km/h-t mondtak, amivel előzhetett.
2020. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az autót azért már a tűzoltók szétvágták az ollóval.
2020. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudja valaki, hogyan történhetett ez a baleset? Mert nagyon féknyomot sem látok.
2020. márc. 22. 19:30
 10/10 anonim ***** válasza:

"Úgy tudni, hogy egy kis teherautót próbált előzni egy Nyíregyháza felől Nyírtura irányába haladó Renault. Mögötte egy BMW haladt, és amögött érkezett szintén előzési szándékkal a később árokba hajtó Renault. A két Renault közül a hátsó a bal oldali padkára hajtva próbálta az oldalütközést elkerülni, majd amikor visszatért az aszfaltra, túlkormányzottá válva bukott a jobb oldali padkán az árokba, ahol nekicsapódott egy fának és kettészakadt."

[link]

2020. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!