Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem figyeltem ebbő lehet baj?

Nem figyeltem ebbő lehet baj?

Figyelt kérdés
Nem figyeltem elsőbség adásnál és majdnem belém jöttek számíthatok büntetésre? Nem igazolt senki és baleset sem volt csak rám dudáltak

2020. márc. 31. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ebből semmi.
2020. ápr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az őrangyalod félrenézett, erre te sem figyelsz..mázlista vagy.
2020. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
baj nem lehet, tanulságot vond le
2020. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Számíhatsz a kamera látott hogy szabálytalankodtál.
2020. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Már kopogtat a TEK az ajtón.

Javaslom, hogy érdeklődd meg tőlük hány cukorral isszák a kávét akkor talán enyhíthető a büntetés összege :)

2020. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Az baj, ha rád dudáltak!

Ugyanis öt dudálás után jár egy ejnye-bejnye.

Ha ebből összejön három(az ugye 15 dudálás) na az már egy feljelentés. Ha van még mellette anyázásból és ökölrázásból is legalább hat, akkor elveszik az autót. Aztán fél évig egy szégyentáblával a nyakadban kell gyalogosan közlekedni.

Na most retteghetsz, elindultál lefelé a lejtőn! :)

2020. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A majdnem baleset nem baleset. Ilyen velem is történt már sajnos, akkor benéztem egy kanyarodó főútvonalat. Ebből lehet tanulni: most szerencséd volt, legközelebb, nem biztos, hogy az lesz, úgyhogy jobban fogsz figyelni. Én is azóta sokkal jobban figyelek az ilyen kereszteződéseknél.
2020. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!