Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi van a sofőrökkel?

Mi van a sofőrökkel?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam 3 kocsit, amik valamelyik irányba indexelve haladtak egyenes úton, volt olyan, aki egy kereszteződésnél balra indexelve ment egyenesen. Ma vezetés közben is felfigyeltem erre, előttem levő kocsi is kilométereken keresztül indexelt jobbra. Olyan hangosan hallgatják a zenét, hogy nem veszik észre? Régen is láttam néha-néha ilyet, de 2 nap alatt 6 kocsi?

2020. ápr. 6. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg vannak zavarodva.Vagy nem is irányjeleznek, úgy kanyarodnak. Most nagyon kell figyelni a közlekedésben.Jön a jó idő, előkerülnek a motorok.Szóval vigyázzunk egymásra is.Sok a bizonytalan söfőr. Mind a vírus miatt van szerintem.
2020. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Koronavírus, mingránsok, Soros György.
2020. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kitudja


Egyébként nem mindegyik index hangos

Pl nagybátyám kocsijában az indexet eddig még kb 1x se hallottam

Mindig azt hittem, hogy milyen felelőtlen, hogy nem indexel, aztán csak kiderült, hogy annyira halk, hogy csak full csendben lehet épphogy hallani

2020. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Fidesz.
2020. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én mindig mondtam, hogy aki nem indexel azzal nincs gond mert tudja mit csinál, aki indexel és jól az szintén tudja mit csinál, viszont az, aki indexel és rosszul, a legrosszabb kategória.

De megint ezen a baromságon akadnak fenn az emberek...

2020. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, hogy mi volt azzal a 3 random autóssal.

Miért nem kérdezted meg?

2020. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Örömteli, hogy tudod, hogy mit szeretnél csinálni. Csak nem magadnak indexelsz, hanem a többieknek, hogy ők is tudják.
2020. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rossz széljárás, gyermekkori trauma, hibás nyelvoktatás, odaégett mákospite......

Ezek közül bármelyik lehet az említett jelenség okozója. :D

2020. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztosan az Operatív Törzs sajtótájékoztatójának az ismétlése ment a rádióban.

Na attól én is leblokkoltam pár percre amekkora sületlenségeket beszéltek ott. Főleg az a Cecíliusz.

2020. ápr. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 imnard ***** válasza:
Meglepő, vagy nem meglepő de rendőröket is láttam már irányjelzőt rosszul használni. Szóval néha ők se tudják, hogy is kéne. Akiknek meg megy folyamatosan, az úgy maradt, nem kattant vissza, nem vette észre. Illetve vannak letestelt, sérült, rosszul bekötött vezetékek, lámpák is. Ezek elsősorban a külföldről behozott szemeteken fordul elő. Csúcs az volt, mikor a kistehernek csak a jobb hátsó féklámpája működött, de egyben az volt az irányjelző is. Aztán csak elkezdett balra kanyarodni, néztem is, hogy mit csinál, de akkor látom, elöl baloldalt villog az indexe. Gondolom sűrűn ellenőrzi az autó műszaki állapotát. Ennyi erővel azt se venné észre, ha kerekek nélkül akarna elindulni.
2020. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!