Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autósok, ti türelmesek vagytok...

Autósok, ti türelmesek vagytok a tanuló sofőrökkel szemben?

Figyelt kérdés
Nem akik oktatóval vezetnek, hanem akiknek már megvan a jogsijuk, és a T matrica fel van ragasztva az autóra. Ha bénáznak, mit csináltok?
2018. aug. 2. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Igyeszem megelőzni. Soha nem dudálok rá, értékelem az önkritikáját.
2018. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak azokkal vagyok türelmes akiknek ki van ragasztva a T matrica. Alapból türelmes vagyok mindenkivel,egy bizonyos határig.
2018. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
85%
Türelmes vagyok vele, ha bénázik, megvárom, amíg megoldja. Én is voltam tanuló.
2018. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is még szinte tanuló vagyok.

Egy elég tág határig én is nagyon türelmes vagyok nem csak a T-sekkel,mindenkivel.

(Nagyon ritkán: magamban kezdek türelmetlenkedni és rondákat gondolni,de soha nem dudálok,villogok,mutogatok és egyéb parasztságok,mert nagyon jól tudom saját példámról,hogy ezzel csak stresszelném feleslegesen szegény tanulót.)


Amúgy a T betű sokakból kiváltja a vadászösztönt,és ha alapból szépen,észrevétlenül közlekedsz,akkor is szemetek veled,mert sérti az egójukat,ha velük egyenértékű egy T-s tanuló.

2018. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Én is voltam tanulóvezető, ha régen is. Nyilván a lassabb tempó miatt igyekszem magam mögött tudni őket, de nem aggresszív megnyilvánulásokkal, ideértve a biztonságosnál kisebb követési vagy oldaltávolságot is.
2018. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem érdekel hogy tanuló az illető vagy sem,ha bénázik vagy csigalassú akkor leelőzöm mint a szart,ha nagyon tré akkor még rá is dudálok


Amúgy meg vannak akik 30 év után se tudnak vezetni.Akinek nem megy a vizsga után a vezetés annak később se fog menni.Az ilyeneknek kéne inkább busszal menni mert teljesen alkalmatlanok a vezetésre,sokkal jobban járna így mindenki és nem lenne ennyi balf... az úton

2018. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Beviz Elek ***** válasza:
68%
Sokkal türelmesebb vagyok a tanulókkal. Ha kint van a matrica, akkor tudom hogy kezdő és idő kell míg rendesen belerázódik, illetve jobban odafigyelek rá. Ha nincs kint a matrica, akkor automatikusan balf sznak tekintem és lenyomom mint a rajzszöget.
2018. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
A tanulókkal mindenképp elnéző vagyok, de amúgy a nem T betűs bénázó autókat sem szoktam letolni, vagy ilyesmi. Azonban vigyázz, nem mindenki olyan, mint én, ismerek személyesen olyan embert, aki arra büszke, hogy a T betűs autósokat szopatja, és vannak még ilyenek.
2018. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Én alapból elítélem a “T” matricát.

Nem a friss jogsisokat hanem a matrica használatát.

Megkapod a jogsit,ergo alkalmas vagy a közlekedésre.

Az,hogy valaki mazsola vagy sem nem a matricán múlik.

Tapasztalataim alapján a kalapos öreg,a szintén nyugger nő sokkal rosszabb.

2018. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a #9 hozzászólóval értek egyet, azonban én sokkal türelmesebb vagyok azzal, akinél kint van a T matrica, mivel nem azt jelenti, hogy nem tud vezetni, hanem azt, hogy felügyelet nélkül kezdett el vezetni. Sokkal rosszabb az, amikor érthetetlenül állsz előtte, hogy miért bénázik. És igen a rutintalanok is simán kitehetnék függetlenül attól mikor szerezte a jogosítványát.
2018. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!