Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti mennyi időnként találkoztok...

Ti mennyi időnként találkoztok buta sofőrökkel az utakon?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy nekem csak pár hónapos a jogsim és ez számomra viszonylag új dolog, de én mindig meglepődöm ha hetente 1-2 furcsa sofőrrel találkozom.


Ma is várok a körforgalomnál, erre a fickó 10-el bejön a körforgalomba egyből jobbra indexelve, gondoltam biztos azért lassít mert kanyarodik és hát ugye indexelt is. Szép lassan elindulok mert kiférek, erre rágyorsít és a másodikon akar lehajtani pont ahol én is... mintha direkt nekem akart volna téves infókat adni...


Persze munkatársam mindig azt mondja hogy ő napi szinten találkozik ilyenekkel az utakon, de én eddig nem hittem neki.


2020. jan. 31. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Állandóan.
2020. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
5 percenként. Bár én azokat is ostobának tartom, akik képtelenek indexelni.
2020. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Sok a türelmetlen, idegbeteg, komplexusos akit otthon ver az asszony, leköpi a gyereke aztán az utakon éli ki magát, ott talán még győzhet...
2020. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Klasszikusan, a mindenki hülye, csak ő nem típus a kollégád.
2020. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Pont ilyennel még nem találkoztam (vagy már elfelejtettem), de azért idióta akad elég.


Ez a sofőr valószínűleg azt hitte, hogy körforgalomba bemenetkor (is) kell indexelni, és aztán úgy felejtette. De az is lehet, hogy ismeretlen helyen volt, és közben döntötte el, hogy mégsem az elsőnél, hanem a második kijáratnál kell kimennie. Az más kérdés, hogy ha már kimentél eléje, akkor minek gyorsított. Ha egyébként nem volt agresszív (nem villogtatott, nem dudált), akkor alighanem a második föltevésem az igaz.

2020. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Van amikor 1 körforgalomban kettővel is, van amikor napokig csak barmokkal, index nélkül tolakodókkal stb.
2020. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor úgy tűnik jobb ha hozzászokom a dologhoz, más választásom úgysincs.
2020. jan. 31. 14:46
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

10 éve vezetek, de már a közúti forgalmi órák óta találkozom velük napi szinten.


Elsőbbséget meg nem adó, irányjelzőt nem ismerő, vészfékező, tolakodó, záróvonalon előző, stb...

Mindenféléből van válogatás

2020. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
18 éve vezetek, bőven túl a millión, és nem szoktam ilyet számolni. Nem káromkodok, nem szidom a másikat. Ha valaki balfassz vagy hülye, leszarom. Sokkal jobb így békében utazgatni.
2020. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Ha már körforgalom akkor sokan rosszul tudják a mindenki által istenített indexelést: A behajtást nem kell jelezni, a bent maradást igen, ahogy a kihajtást is.
2020. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!