Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek azt észre veszi a...

Szerintetek azt észre veszi a rendőr, ha a szembe jövő gépjármű 50 helyett 60-al közlekedik?

Figyelt kérdés
Lakott területen belül vagyunk, én megyek kb 60-al, a rendőrautó velem szembe jön tegyük fel 50-el, bár ez mifelénk ritka. Szerintetek a sünök így érzésre meg tudják állapítani, hogy az egy kicsit több volt 50-nél? Ti például ezt ki tudjátok szűrni, hogy a szembe jövő picit gyorsabban jön?

2020. máj. 7. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szemrevetelezessel nem. De siman lehet nala traffipax, amivel menet kozben is tud merni.
2020. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. És ez senkit nem érdekel addig amíg nincs erre rendeltetett hivatalos eszköz, még a falvaknál látható digitális mérő sem hiteles.
2020. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, ráadásul ha nem mérnek, nem is jönnek utánad.
2020. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 7. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy igen, még én is megmondom neked sokat vezető sofőrként. De teljes mértékben leszarják, szerencsére, ők is emberek. Ha nincs kamera, akkor nincs para.
2020. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, pont ezt akartam én is írni, hogy még én is megmondom, ha 60-nal jössz szembe. De mivel nem ők a robotzsaru, hogy a szemükbe felvevő meg traffipax legyen beépítve, így nem tudják bizonyítani, anélkül meg nem állítanak meg, mert kiröhögnéd őket.
2020. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy fogalmaznék, hogy a kirívó eseteket bárki ki tudja szúrni. Ahol lakom, ott 30-as tábla van kirakva, a többség mégis 40 körül szokott áthajtani rajta. Egyből kiszúrom, hogyha valaki betartja a 30-at. És azt is kiszúrom, ha valaki 40 körül csapatja, mert ez a "normális" ezen a szakaszon, kitűnik, ha valaki nem ennyivel hajt.
2020. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!