Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szabályos-e vezetni az okmányi...

Szabályos-e vezetni az okmányirodától kapott jogosítvány kérelemmel?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor milyen következményekkel járhat, ha találkozok egy rendőrrel?

2019. aug. 20. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Minden héten van egy ilyen kérdés.

Egyértelmű a jogszabály, vezetni az adott kategóriára érvényes vezetői engedély birtokában lehet. Tehát ott kell lennie nálad. Nem otthon a széfben, nem készítés alatt, hanem nálad. Enélkül vezetni visszaesőként akár okafogyottá teheti a kérelmet is, mert kapsz egy eltiltást.

2019. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is mondta a csajszi az okmány irodába, hogy B-t vezethetek C-vel nem míg meg nem jön az új jogsi.. mondtam, hogy, oké, ezt tudtam, várni fog az Ifa rám :). Még mindig vár, esetleg akinek van Ifája és kipróbálhatnám az írjon. Köszi. <3
2019. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
24%
Az okmanyirodaban is kulon felhivjak a figyelmet hogy a kapott papirral nem vezethetsz!De nyilvan kockaztasd meg a birsagot azert a par napert amig kesz lesz a jogsi
2019. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha tegyük fel elkap a rendőr akkor mi a következménye? (Édesapám hajnal kettőkor fog hazaérni munkából és 4kor indulunk Balatonra. Jó lenne, ha én vezetnék és ő tudna pihenni)
2019. aug. 20. 11:12
 5/11 D. Brasco ***** válasza:
Simán jogositvany nelkuli vezetes....semmilyen enyhito korulmenyt nem jelent az hogy mar amugy tul vagy a sikeres vizsgan es csak a plasztik kartyat varod.Ha elsonek kapnak el csak egy zsiros penzbirsag,de ha többször akar el is tilthatnak!
2019. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem nem tilthatnak el. Mennyi lehet a várható pénzbírság?
2019. aug. 20. 11:22
 7/11 anonim ***** válasza:
az a rendőr jóindulatán fog múlni, hogy mérlegel-e úgy, hogy nem kapsz tiltást. ha igazán kötözködni akar, eltilthat...meg persze vannak azok a rendőrök, akik azt mondják, hogy cseréljetek helyet faterral, és nem is találkoztatok, de ez ritka.
2019. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a faterodat is vastagon meg fogják büntetni, gépjárművezetés tiltott átengedéséért.
2019. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért az csak enyhítő körülmény, hogy a Balcsira kell menni, nem igaz?!
2019. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mi hajt téged, hogy ennyire játszod az érthetetlen ostobát?



Vagy valóban az is vagy? :(

2019. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!