Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meghúztak az egésségügyi...

Meghúztak az egésségügyi vizsgán! Mik a további teendők?

Figyelt kérdés
Meghúztak az egésségügyi vizsgán, már rögtön az elején, mert nem a térdétől fordítottam át a beteget stabilba és rögtön meghúztak. Mikorra várható a pótvizsga? Folytathatom a rutinvizsgával, meg a városival, ha nincs EÜ vizsgám?
2010. aug. 3. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem fel kellett hívni a vöröskeresztet és kérni egy új időpontot+csekket. És igen folytathatod a többivel

19/F

2010. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Folytathatod nyugodtan, kérsz csekket + időpontot. Esetleg ha gyakorolni szeretnél akkor keresd fel a közeli mentőállomást, ott szívese segítenek.
2010. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét hasznos választ.
2010. aug. 3. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak új vizsgaidőpontot kell kérni, ennyi. A rutin és forgalmi vizsga ettől független.
2010. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Folytathatod, nekem az eü vizsga volt az utolsó
2010. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első két válaszoló írta, befizeted a sárga csekket amit ha jól tudok az 4900Ft és kérsz egy idő pontot és amit csekket befizettél azon rajta van egy szám és azt be kell diktálni telón és akk kapsz egy idő pontot, ennyi kb. Tudom mert engem is meghúztak egyszer...
2010. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!