Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Erről véleményetek?

Erről véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Az ellenőrök minek minősülnek, hivatalos szerv vagy sem? És milyn büntetésre számíthatnak?

Csak én tudtam volna szájon vágni azt a k#rvát de úgyhogy lerepült volna a buszról?



2020. aug. 4. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudjuk hogy volt, de azt tudjuk hogy RIPOST.

Ez pedig nem garancia semmire.

2020. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Blikk, plusz itt a helyi lapok is beszámoltak róla, kamerafelvétel is készült amiből egy képet vágtak az egyik lap borítójának.
2020. aug. 4. 10:12
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy hivatalos személy... senkiháziak, akik rendőrnek hiszik magukat.
2020. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Elbocsájtották ezeket az ellenőröket.
2020. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Én még nem találtam hivatalos infót erről, csak azt hogy még folyik a rendőrségi nyomozás az ügyben.
2020. aug. 4. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hívd föl a Volánbusz sajtóosztályát.
2020. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Közfeladatot ellátó személynek minősülnek. De ez nem hatalmazza fel őket a közveszélyokozásra. Minden attól függ, mit lehet bizonyítani, a megállításból meg a viselkedésükből. (Az első miatt a rendőrség is megmázsálja az autó sofőrjét, és mindkét dolog elég lehet a cégtől való kirúgáshoz.)
2020. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Helyi lapban azt írták, a sofőr rendelkezik az esetről kamerafelvétellel.
2020. aug. 4. 20:14
 9/9 Alex Fly ***** válasza:

@4: elbocsátották?

A cselekedetük kimeríti a Btk. 234.§-ában leírtakat, amiért kijár nekik a letöltendő szabadságvesztés...

2020. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!