Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezzel a döntésemmel azt...

Ezzel a döntésemmel azt bizonyítottam, hogy nem lennék jó hivatásos sofőr?

Figyelt kérdés

22 órája nem aludtam, amikor el akartam dőlni volt egy élő videó amit le kellett mentenem, nos, végig kellett nyálazni 4 órát majd felvenni, ismét egy olyan 2 óra volt, mindezt éjjel. Mentünk reggel Apával Balatonra mert otthagytam kedden személyim. Hazajövet én vezettem mert fájt Apa lába, akkor már 24 órája nem aludtam. És ahogy jöttem fáradt kezdtem lenni, nem aludtam be, de fél úton megálltam és helyet cseréltünk.


22 vagyok és valamennyire vonz a sofőr pálya, így ezt felejtsem el szerintetek? Aki fiatalon nem képes fáradtan is koncentrálni akkor engedjem el ezt? Furgonosok 36 órákat vezetnek majd úgy rakodnak.



2020. aug. 8. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Hivatásosoknál sajnos előfordul, hogy nem aludnak 24 vagy több óráig (hozzáteszem, szabályosan). Az fontos, hogy amikor érzed a fáradtságot, tegyél ellene.
2020. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Ettől miért ne lennél alkalmas?

Akkor nem lennél az ha úgy érzed bírod és tovább vezettél volna...

2020. aug. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A hivatásosság nem abból áll hogy egy napot végig kínozol.

De ha neked fontosabb egy videó akkor nézegesd inkább azt.

Legalább ha elaszol közben akkor nem veszélyeztetsz senkit.

2020. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!