Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak én vezetném be jogosítván...

Csak én vezetném be jogosítványszerzés feltételeként a pszichológiai vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Más is támogatná, hogy jogosítványt csak egy olyan pszichológiai/orvosi vizsgálat után lehessen kapni, ahol kiszűrik a nagyon türelmetlen/idegbeteg sofőröket?

2020. aug. 8. 09:47
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
Részben támogatnám
Nem támogatnám
44 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Ez jó ötlet lenne. Meg a bicikliseknek sem ártana egy kresz vizsgát elvégezni.. Amikor a semmiből kivág eléd és még szét se néz -.-
2020. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1 Én már kétszer jártam így, ugyanaz az öregasszony ugyanott.....
2020. aug. 8. 10:05
 3/27 anonim ***** válasza:
6%
Kizárni a vezetésből azért ne lehessen senkit, bárki számára legyen elérhető egy max 75 lóerős autó, de minél nagyobb teljesítményű az autó, ahhoz mérten legyenek kategóriák, ki mit vezethet.
2020. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#3 Miért egy 75 lóerős kocsiban nem lenne idegbeteg az illető?
2020. aug. 8. 10:09
 5/27 anonim ***** válasza:
11%
Én alapvetően egy nyugodt személyiség vagyok, de az rohadtul ki tud hozni a sodromból, ha egy nyugdíjas klubbos kriptaszökevény 40-el megy a városban, mikor sietnék valahova.
2020. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#5 Akkor nem vagy teljesen nyugodt. Ilyen alapon a legidegbetegebb ember is nyugodt kivéve mikor nem az xd
2020. aug. 8. 11:04
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Ha tényleg alapos vizsgálat lenne, akkor támogatnám.

De mint a legtöbb hasonló dolgot, ezt sem vennék komolyan és puszira megadnák bárkinek. És így csak egy újabb sarc lenne az embereknek.

(lásd az orvosi alkalmasságit)

2020. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Alex Fly ***** válasza:
82%

@3: ezt gondold meg még egyszer...

A gépjárművezetés veszélyes üzem és nem mindenki alkalmas rá. Az tény, hogy jelenleg semmilyen módon nem szűrik ki az erre alkalmatlanokat és boldog-boldogtalan megkapja az engedélyt arra, hogy másféltonnás fémdobozokkal veszélyeztesse a többiek életét -de valóban ez a helyes? Ilyen alapon adhatnánk mindjárt töltött lőfegyvert is minden hülyegyerek kezébe...

2020. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon is.
2020. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
Az elektromos rollereket is csak jogsival és rendszámmal szabadna vezetni, és kötelező lenne rájuk a KFB.
2020. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!