Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sokan miért nem engedik el a...

Sokan miért nem engedik el a szirénázó mentőautót?

Figyelt kérdés
Nem húzódnak le, bekanyarodnak elé (!) stb. Egyszerűen nem hiszem el, hogy 2020-ban Mo-on még itt tartunk.

2020. aug. 10. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

mert ne vágjon már be elém hát én is fizetem az adót


én sem kényszerítek mindenkit félreállni



Gondolom valami ilyesmi járhat a fejükben.

2020. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
jaja ez a rohadt magyarország má megin
2020. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
a kérdező tipikus mintapéldája a magyargyűlölő liberálisoknak
2020. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, te vettél már részt közlekedésben?
2020. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

Mesélj kedves kérdező, ki nem engedte be a szirénázó mentőautót?


(mert én még ilyet nem láttam, pedig 10+ éve vezetek)

2020. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg elengedik, leeht valaki lassabban reagal, vagy keresi a megfelelo helyet ahol felrehuzodhat
2020. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Mi az, hogy sokan?


Aki teheti elengedi. Nyilván vannak olyan közlekedési helyzetek, mikor nem lehetséges azonnal elengedni, illetve nem "minden áron" kell elengedni, értem ezalatt, hogy nem rombolhatsz fel a járdára/ szembe sávba másokat veszélyeztetve, vagy nem okozhatsz anyagi kárt.

2020. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

3:

Azért kemény, hogy ebből is a magyargyűlöletet hozod ki. Hol végezték rajtad ezt a mérnöki precizitású agymosást?

2020. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Azt kell mondanom, hogy mi magyarok még egész fegyelmezettek vagyunk (érdemes youtube-on megnézni más nemzeteket, hogy mennyire tuskók). Igaz, a németek autópályás útnyitásának párja nincs.


A klinikák-nagyvárad tér környékén sokat mozgok, meglehetősen figyelmesek az autósok (de pl. a gyalogosok is), úgyhogy a mentők általában szépen el tudnak menni. Gond ott szokott lenni, ahol az út kialakítása akadályozó tényező. A városmajori szívklinika környékén láttam már sikítani a mentőt tíz percen keresztül, mire át tudott vergődni a full bedugult kétsávon.


Persze cifra esetek is vannak, láttam már úrhölgyvezető asszonyságot, aki angyali nyugalommal, lehúzódás nélkül tartotta fel a szirénázó mentőt két percig, pedig lehetősége lett volna az elengedésre. Az nagyon gáz volt.

2020. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Csak a nagy "Menő Manó Tökös Tsávóka vagyok" szoktak ilyeneket tenni: gyorsít, vele együtt megy, akadályozza, stb.
2020. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!