Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki tudom fizettetni a közútkez...

Ki tudom fizettetni a közútkezelővel?

Figyelt kérdés

Éjjel átmentem egy már elütött szarvason egy autóúton.


Szarvas tábla kint volt előtte, de ez egy már elütött tetem volt a belső sávban.


Sajnos rendőrt nem hívtam, képeket pedig helyben elfelejtettem készíteni.

Van egy utas tanúm.


Van esély így arra, hogy kifizettethetem így a javítást a közútkezelővel?


2020. aug. 15. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
esélytelen
2020. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ezt egyébként amúgy sem a közúttal, hanem az illetékes vadásztársasággal tudnád rendezni, de adott körülmények között egyetértek az egyessel, semmi esélyed. Sőt a tábla hatálya alatt örülhetsz, ha nem próbálják rádverni, hogy te ütötted el, a szarvast is ki akarnák veled fizettetni + a rendőr is meg..sz.
2020. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Alex Fly ***** válasza:
95%

Természetesen nem.

A legelső kérdésük mindjárt az lenne, hogy mégis, hogyan sikerült nekimenni az úttesten mozdulatlanul heverő, igencsak méretes szarvastetemnek? Szerintem már erre sem lehet értelmes választ adni...

2020. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Az adott körülményeknek megfelelő sebességgel kell közlekedni.

Ha az adott sebességhez tartozó fékút hosszabb, mint a fényszóró által bevilágított távolság, akkor az orosz rulett öt golyóval. Csak idő kérdése, hogy valami baj lesz. Vagy egy szarvas, vagy egy kóválygó biciklista, vagy bármi.

2020. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem tudsz mit kezdeni, mellesleg okkal volt az a dög az úton, valószínűleg aki elütötte, tudta hogy még őt baxák meg így meg se állt letakarítani a dögöt.
2020. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem tudod. Ha egy darab kő lett volna ott akkor sem tudnád. Azt mondják majd rá hogy ha láttad miért nem kerülted ki.
2020. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Meg kell mondani hogy éppen egy biciklist/fácánt/kutyát kerültél ki, és pukk rámentél az álltaluk felelőtlenül le nem takarított dögre, bizonyítsák hogy nem így volt!
2020. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Ezt már buktad.

Ott helyben sünt kellett volna hívni, és nekiállni ezerrel fotózni-videózni.

2020. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Rendőrségi jegyzőkönyv nélkül semmire sem mész!


Talán még fedélzeti kamerával lett volna esélyed, de ott is ki lehet hozni hogy miért nem kerülted ki.


Mondjuk a károdat nem írtad le.

2020. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Na ezért kell fedélzeti kamera...


20e ft-ért már full HD kristálytiszta képű kamerát kapsz.

Ha meg valami van akkor sok kellemetlenségtől vagy akár pénztől ment meg az az egyszer kiadott 20e ft a kamerára...

2020. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!