Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Büntetnek ezen a szakaszon?

Büntetnek ezen a szakaszon?

Figyelt kérdés
Sárbogárd - Mezőfalva között felújították az utat, szaggatott felezővonal fölfestve, buszmegálló-öblök kiépítve. De végig kirakva előzni tilos és 30 km/h sebességkorlátozó táblák. Mindenki figyelmen kívül hagyja a táblákat, ezért itt büntethetnek a rendőrök?
2020. aug. 16. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
nem, játékból van kirakva
2020. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: arra gondoltam, szórakozottságból v. hanyagságból hagyták a táblákat. Semmi nem indokolja ottlétüket, de virítanak.
2020. aug. 16. 08:22
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Attól, hogy sokan leszarják a táblákat, még érvényesek. Természetesen megbüntethetnek.
2020. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Szokj hozzá, itt az a normális hogy kirakják a 30-as táblát oda is ahol teljesen felesleges, utána meg a sünök kiállnak és szedik be a pénzt a kuncsaftoktól.
2020. aug. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk azt nem értem ehhez minek kell iskolát végezni? A prostik ezt megoldják 8-általánossal.
2020. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valójában az ilyen helyeken (ideiglenes korlátozás, 30-as korlátozás) nagyon ritkán trafiznak. Én magam még sosem láttam ilyen helyeken trafit.
2020. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aki nem ismerné ezt az utat, 15 kilométer hosszan tiltott az előzés és 30 km/h sebességnél gyorsabban haladni. Az út felújítása és felfestése viszont teljesen kész.
2020. aug. 16. 08:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Az se rossz, nálunk meg a 47-es főúton ahol 90-a megengedett, Békéscsaba és Telekgerendás között egy kb 15 méteres szakaszon 60-as tábla utána olyan 25-30 méteren 30-as, az azt keresztező utat csinálják valahol arrébb de már vagy 3 hónapja, a 47-esnek a közelében sem járnak még, és 100%-ig biztos hogy utána is kint hagyják a táblákat majd, mellesleg 10-ből 1x garantáltan ki állnak.



De ami még poénosabb bent csabán a hidat már vagy 5 hónapja csinálják nagy ritkán látok csak dolgozó munkást, többnyire csak iszogatnak eszegetnek a nem napon barnult kollegák,gyakorlatilag le van zárva 2 sáv, elvan kerítve, van mellette egy biciklis sáv lekerítve szóval a munkások még ha lovas díjugrató versenyt tartanak és véletlen elesnek se tudnak kiesni az autók elé, de képesek voltak kirakni 30-as táblát hídon felfele, ami autókkal jöttem eddig az ugye 4.ben nem tud 30-al menni mert kínlódik, 3-asban meg már üvölt, ráadásnak kész életveszély az egész, mikor megy egy tanulóvezető elől, mögötte egy kamion megrakva franctudja mivel kínlódik, te meg mész mögötte és imádkozol nehogy visszaguruljon, lefele ugyan ez főleg ha a tanuló előtted megy a kamion meg mögötted....

2020. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én már az építés alatt is, az elkészült szakaszon 120-al száguldoztam még mújus-júniusban, még rendőrt sem láttam nemhogy ellenőrzést.

Amúgy naponta jártam arra, de egyszer sem volt semmi, de ez nem zárja ki hogy nem is lesz. De már ideje lenne levenni őket, már rég készen van az út.

2020. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék azokra akik azon pampognak, hogy a szabály az szabály, ők vajon belassulnának e 30-ra és döcögnének e 15km-en át úgy.


Nekem a másik személyes kedvencem, a 60-as tábla alatta kiegészítő táblával, hogy "sárfelhordás"

Szerintem akinek van egy kis esze az a sárral felhordott útszakaszon nem fog 100-al száguldozni, ugyanakkor ha tiszta az út nem fog csak a tábla miatt 60-ra lassítani.

Szóval ezek a táblák is ugyanolyan hasznosak mint a kint felejtett 30-asok.

2020. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!