Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen abszurd közlekedésből...

Milyen abszurd közlekedésből akadó vitád volt?

Figyelt kérdés

Volt oktatóm mesélte, hogy volt neki egy olyan, hogy egy "katalizátor felvásárló" ( c type) megelőzte az X5-el őket, büntetőfékezett majd rádudáltak , kiszállt és nekiment az oktatónak, hogy miért tartják fel 46-al sort miért nem pusztulnak vissza a rákba. ( arra asszociált az oktatóm, hogy a rutin pályára ). Erre azt mondta, hogy tanuló és gyakorolnak vezetni, cibbon nem értette mit jelentenek ezek a szavak, köpött egyet aztán elment.


Ez az első amit hallottam.


2016-ban még a Morning show idején mondta Rákóczi Feri, hogy állt egy rendőrlámpánál ahol az egyenesen haladóknak piros volt ,de kijött a kiegészítő zöld jobbra, dudáltak neki, hogy menjen, majd kiszállt a mögötte lévő aki mondta neki, hogy ha kigyullad a kiegészítő zöld akkor arra kell menni amerre mutat, ha jobbra akkor jobbra. Feri mondta neki, hogy ez nem így van, de addigra zöld lett és indult.


Neked volt már ilyen groteszk szitud?



2020. aug. 21. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ez, facebook?
2020. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt, 2x2 egyenes + mindkét irányba külön balra kanyarodó sáv útra akartam balra kikanyarodni. Szemben szintén várakozott az illető a kihajtásra index nélkül. Állunk, mint a meredt f/sz percekig, mire becsorog középre aztán átvág keresztben előttem balra kanyarodva. Mutattam neki, hogy "ha indexeltél volna rég túl lettünk volna az egészen". Semmi agresszivitás, meg fuckoff lobogtatás és hasonlók. Erre utánam jött, hogy mi bajom. El ismondtam neki, ugyanezt, erre hogy ő nem szokott mutogatni, meg a másik után menni (közben persze szabálytalanul megfordult, hogy utánam jöjjön...) elmondtam újra. De látszólag nem fogta fel, hogy nem kellett volna 2-3 lámpaváltást megvárni mire ki tudtunk volna kanyarodni, ha használja az indexet. FElhúzta az ablakot, aztán elhajtott
2020. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Minap egy kretén Gödöllő után akart oktatni KRESZ-ből, belemászott a valagamba a bzi Fordjával, majd gondoltam megmutatom neki hogy gyorsul egy 1.9-es Clio. A majom azt hitte versenyezni akarok vele, megjelent előttünk egy 30-al tötymörgő akárki, erre a hülye Fordos nekiáll előzni minket, én majdnem belementem az előttem menőbe.

Gondolta a barom, majd vészfékezek előtte, nem pedig megelőzöm.

Erre kiszáll a vasúti sorompónál ugatni...hogy nem ismerem a KRESZ-t.

Gondoltam utánamegyek, és beverem az arcát a köcsögnek.

Szerencséje volt, hogy siettem.

2020. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Nem azért, de ebben a helyzetben te ugyanakkora barom voltál...
2020. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kétsávos út, városban belsőben megyek 60-al a kereszteződés felé mert az a sáv kanyarodik balra, egyszer a lámpa előtt bevág elém jobbról egy proli, 2 cm-en múlt a koccanás, satuztam, a gumi is kopott pár mm-et. Jó gondoltam, nem dudálok rá, nem villogtatok, hátha NAGYON siet valahova, szül a felesége, beszorult az anyósa a a házba, stb stb. Utána egysávos lett az út és 40-el totyogott csak, na akkor vadul dudálni kezdtem.
2020. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!