Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a jó lépés akkor, ha a...

Mi a jó lépés akkor, ha a belső sávban lévő hirtelen kirakta az indexet és elkezd átjönni a sávodba, a kocsid orra már mellette van és gyorsabban haladsz mint ő? Mindez a reggeli csúcs közepén..

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább lassítok, ilyenkor már benne van a fejében hogy ő átmegy. Mindenki gyorsabban végez, ha beengedik az ilyet.
2020. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dudálás, fékezés, hogy beférjen, ha átjönne. Baleset elkerülése az elsődleges.
2020. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Fék, elkormányzás, amennyire a forgalom engedi.
2020. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Trszed amit a 3-as irt. Magadban meg elküldöd a kuanyba (FONTOS!!!)
2020. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az elkormányzás az megvolt és szerencsére nem lett baj. Meg persze elküldtem a fenébe..

Azt hiszem ideje lassan dashcam-ot szerezni.

2020. szept. 7. 11:44
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Lassítok, kormányzok, ha nagyon nincs hely dudálok.


Ha nagyon necces volt, akkor utána oda szoktam verni a dudának 1-2 rövidet, csak hogy érezze az illető, hogy ezt nem kellett volna.


De összességében a dudálást igyekszem kerülni, mert megesik, hogy valaki béna és benézi, én is kezdőként kevésbé figyeltem a holtteret. Aki meg agresszív azzal megint felesleges konfrontálódni, mert aztán még nekik áll feljebb.


Meg ez annyira "mindennapos" eset, hogy lassan fel sem tűnik.

2020. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

az #1-es adta legmegbízhatóbb választ..ebből nem lesz konfliktus, mert nem tudhatod, hogy a másik autós miért tette azt, amit..


Tudnék néhány meglepő okot írni..de inkább nem..


Szóval nem kell túlzásba vinni a dühöngést..

2020. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem dudálok és nem megyek rá, meg nem üldözöm, de egy kicsit kiadni a feszkót, nem benntartani az jót tesz.

A dudálást meg tényleg csak végső esetben, mert megzavar valakit az ember, akkor az lehet rosszabb..

2020. szept. 7. 12:51
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Elsődleges a baleset elkerülése, fékezés, vagy elkormányzás (ha van hova).

Duda ilyenkor alap, mivel ez is része a baleset megelőzésének.

2020. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyfék, és ha lehet, kormányzok is ellenkező irányba. Csak ezután jön a duda. Sosem értettem azokat, akik az istennek se lassítanak, inkább összetörik az autót. Oké hogy amásik a hibás, de akkor is...
2020. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!