Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A reggeli rohanásban miért...

A reggeli rohanásban miért kell cruising-olni?

Figyelt kérdés

Mi vezérel egyes sofőröket akkor, amikor a reggeli csúcsforgalomban, 8 óra előtti időben 25-30 km/h-val menőznek? Pont amikor mindenki siet, rohanna a munkába!!! Nem ér rá később? Vagy este?

Ma is agyvérzést kaptam egy ilyentől! Késésben is voltam, és a sötét üveges, barom nagy sportgumikkal felszerelt, metálfényezésű vw trasporterjével 35-tel csorgott a főúton! Persze előzni nem lehetett, mert folyamatosan jöttek szembe. Majd mikor látta, hogy sietnék, még direkt lelassított 25-re! Ettől ő boldogabb lett? Jobb lesz az élete attól, hogy másokat feltart szántszándékkal? Ilyenkor hazamegy, és hátradől megelégedetten, hogy "büszke vagyok magamra, megvolt a mai k.csög cselekedetem"?



#forgalom #szándék #feltartása
2012. okt. 4. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezeket sosem fogjuk megérteni sajnos. Egyébként nagyrészük nem direkt csinálja, csak szimplán teljesen balf@sz.
2012. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még egy skodás, 90 éves bácsiról el tudom hinni, hogy nem mer menni, vagy elbámészkodik, lassan megy. Na de az ilyen tuningolt böhöm gépördögök pilótáiról nemigen tudom elhinni, hogy balf.szságból csinálják. Pláne, hogy még ráadásul DIREKT lefékez, amikor észreveszi, hogy sietnék. Máskor meg pont az ilyenek hintáznak a visszapillantómban, mert ők szeretnének 96-tal menni városban.
2012. okt. 4. 13:22
 3/9 atilis ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled, egyesek azt hiszik, hogy csak övék az úttest.
2012. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet mit kezdeni ezzel a helyzettel. Számtalanszor előfordul, hogy előzök főúton, és rámgyorsítanak...
2012. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen apróságon felbaszod az agyadat? Lehet, nekem vannak kötélbők az idegeim, de ilyenkor még külön örülök is, hogy valaki még tud élni is, nem csak rohanni...
2012. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amikor eleve késésben vagyok, és pont egy ilyen gyökéren múlik egy főnöki leb.szás, akkor nem tudok őszintén örülni annak, hogy ő ennyire ráér, és élvezi az életet, meg mások feltartását. Egyébként van úgy hogy én is élvezem a jó időt, lehúzott ablakkal ballagok 35-40-es tempóval. DE akkor sem csúcsforgalomban teszem ezt, vagy forgalmas főúton! Ott igenis fel kell venni a tempót. Még ha épp nem ahhoz lenne kedvem, akkor is!
2012. okt. 5. 08:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában én is ilyen vagyok, mint a leírt személyek. Igaz, én csak akkor nem hagyok valakit előzni, ha látom hogy "száguldozási mániája" van. Ilyenkor nem csak, hogy lelassítok, hanem egyenesen kivágok elé, ha nincs szembe forgalom és megpróbál előzni, majd tövig nyomom a gázt, meg egyéb módszerekkel szívatom az illetőt. Persze, ha valaki nem egy tuningolt fostalicskával jön, vagy mercivel, vagy BMW-vel és látom, hogy tényleg siet akkor engedem neki az előzésts. Sőt, még elő is segítem!
2012. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fasza csávó lehetsz, mit ne mondjak...
2012. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy egyszer kifogj egy 200 kilós állatot, aki nem szívleli a szórakozásod.
2012. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!