Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Közigazgatási bírság? Többi lent.

Diablo3 kérdése:

Közigazgatási bírság? Többi lent.

Figyelt kérdés
Traffipaxal lekaptak 50-es táblánál 93 km/h-val. Ma kaptam meg a határozatot. Budapesten a BVSC-nél mértek, de nem a BRFK, hanem szombathelyi rendőrség mért. Ezt így hogy? Van egyáltalán jogkörük így mérni? Vagy ez mindegy? A határozatot is a Vas megyei rendőrkapitányság küldte. Én budapesti vagyok, az autó budapesti, Budapesten büntetnek a szombathelyi rendőrök! Lehetséges???????
2010. aug. 6. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Ez van. Akkor is hőbörögnél, ha budapesti rendőrök mérnek be? A gyorshajtás, az gyorshajtás.


Egyébként engem is a szomszéd megye rendőrei kaptak gyorshajtáson.

Nem tudsz mást tenni, fizetsz.

Ha jól számolom ez 60 ezer forint lesz. :/

2010. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

50 táblán 93 azaaranyos kapsz vag y 60 70 ezre csekket:d

nem szobethelyiek mértek be pestike csak szobathelynre kuldik a fotokat és onana kuldik neked ki hogy ne legyne az hogy megvesztegethesd a rendort ha kaptál határozatot akkor a kozigbirsag.police.hu oldalon ha beirod a határozatszámát és a rndszámodat akkor megnézheted a fényképedet :D meg hogy menyit kell fizetned

2010. aug. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hőbörögnék persze akkor is, a pestiek lettek volna. A határozat már megvan, 60 ezer a bírság. Csak próbálok lehetőségeket keresni, de gondolom mindenképp fizetnem kell.
2010. aug. 7. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, nem küldhet ki/intézkedhet a helyi hatóság, nehogy valami susmus legyen, pl. ismered a rendőrt, és "megbeszéled" vele (rendőr ismerős mondta). Egy központi adatbázisba kerülnek a felvételek, és a helyin kívül oda osztják le, ahol éppen kevés a feldolgoznivaló. Ezért jön a levél teljesen más kapitányságtól.
2010. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, attól, hogy onnan jött egyáltalán nem jelenti, hogy VAS megyei rendőrök mérnek BPen.
2010. aug. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!