Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A biztonsàgi öv okozhat ilyent?

A biztonsàgi öv okozhat ilyent?

Figyelt kérdés

Bal oldalt a kulcsont feletti nyak rèszen nemrègibe előjött a börömön a következő tünetek: szàrazsàg, hàmlàs, vörös folt.

hàzidoki azt mondta hogy a biztonsàgi öv. kèrtem beutalot, mert ez nekem kicsit fura. szerintem inkàbb ekcèma, gyerekkènt volt ilyenem..Ha az öv miaatt lenne akkor kèrnem kellene hogy ne keljen hasznàlnom? (mondjuk akkor èn full kènyelmetlenül èrzem magad az autóba).

fèl ève vezetek ez most jött ki....


2020. okt. 20. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Biztonsági öv max akkor lehet, ha ruha nélkül használod a biztonsági övet, ruhán keresztül aligha.
2020. okt. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hàt efektìven van olyan ahol nincs ruha (hidegbe is rövidújjúba vezetek mert jó a fűtès ès nekem kènyelmesebb)...
2020. okt. 20. 07:40
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, de ilyen banális tünetek miatt nem fognak felmenteni a használat alól.

Szóval ezt a problémát neked kell megoldanod. Magasabb nyakú, hosszúujjú ruha, állítsd be máshogy az ülést, övet, nem tudom.

2020. okt. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

esetleg ha volt valakinek ilyen, valami kenőcsöt tudna ajànlani?

amúgy ahogy ìrtam nem is nagyon szeretnèm hogy felmentsenek, mert nekem úgy nem kènyelmes, olyan feszült ideges leszek ha nincs bekapcsolva.... a megszokàs....

2020. okt. 20. 07:59
 5/9 anonim ***** válasza:
családunkban egy nőnek volt hasonló. de csak ha fogamzásgátlót szedett, ha nem szedte egy ideig akkor nem volt kellemetlen az őv használata.
2020. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet venni biztonsági övre húzható szivacsot/párnát. Próbáld ki. Ha nem akarsz, tegyél oda egy rongyot.
2020. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Speciel ez egy kellemetlen dolog, de ugye az életedet mentheti meg az öv. Szóval ennek tudatában mérlegeld a megoldásokat
2020. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen... mindig hasznàlom.... esz szàndèkomban àl. esetleg kèzkrèm? lehet hogy bevàlik?
2020. okt. 21. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Állítsd be az öv magasságát úgy, hogy ne a nyakadat szorítsa! Ezt nem azért mondom, mert kidörzsöli, hanem mert baleset esetén veszélyes is, hiszen a nyaki gerinc fogja kapni az ütést.
2020. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!