Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi lehetett az értelme az...

Mi lehetett az értelme az alább történteknek?

Figyelt kérdés

Pénteken dugóban álltam, még nem értem be a városba. Egy kisebb baleset volt, ezért nagyjából 1 kilométeres sor keletkezett.

Előttem egy "off-road" Jepp Cherokee állt, hatalmas terepgumikkal, "snokerrel" minden ami kell, és hót retkes volt a sártól.

Illetve a hangja alapján hatalmas benzintemető volt, nem tudom hátha van jelentősége :D

Nagyon lassan araszoltunk, aztán a Jeepből kiszállt a sofőr, valamiért jól "benézett" engem, aztán felnyitotta a csomagtartóját, visszaült, és a belement a jobboldali vízelvezető árokba, onnét előzte a sort. Az árokban víz nem volt, féloldalasan ment benne egy darabig aztán egy kevésbé mély ponton felment a kerékpárútra, és aztán nem láttam, gondolom ott előzte végig a sort.


A mai napig nem jöttem rá. Miért nyitotta ki a csomagtatót? :D

Nem volt benne semmit, és fix hogy semmit nem vett ki, vagy tett be, egészen biztos hogy tudatosan hagyta nyitva.Miért??



2020. nov. 9. 04:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azon volt a rendszám és nem téged nézett, hanem azt, van-e menetrögzítő kamerád.
2020. nov. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, simán lehet, hogy azt nézte van-e kamerád. A csomagtartóban meg ellenőrizte, hogy nincs-e benne valami ami feldőlhet, összetörhet, kiborulhat egy ilyen manővernél
2020. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Vagy az ajtó nyitása volt az ürügy, hogy megnézzen magának - jobban mondva a szélvédődet, a tükör környékét, hogy van-e rajta menetrögzítő. Gondolom nem akarta viszontlátni magát a neten eme "szabályos" manőverért.


Bár nem tudom mitől félt, hiszen ebben az országban a rossz úton járókat nem lehet csak úgy mutogatni, ki kell takarni az arcukat és a rendszámot is - mert a végén még te húzod a rövidebbet, mert feljelentenek. Vicc az egész...

2020. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#2: Én úgy értem, hogy felnyitott csomagtartóval hajtott el, az meg biztos a rendszám miatt volt, hogy ne látszódjon.
2020. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4: Ja lehet tényleg. Akkor nem tudok okosabbat mondani én sem, mint hogy az is a rendszám elrejtésének része lehetett. De belegondolva mekkora trógernek kell lenni, hogy erre így fel van készülve. Az ilyeneket kellene büntetni úgy rendesen
2020. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nézte, hogy nem e vagy spicli azaz nincs e kamerád, kivette volna téged jól elver és úgy ment volna tova. Megúsztad, látod, jó, hogy nincs kamerád.
2020. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Azt írod, "hatalmas terepgumi", "hót retkes a sártól", "benzintemető"....

Ezek szerint egy ezres suzukival voltál.

Tényleg komolyan gondolod, hogy az ilyen tipusú autósok a másikat nézegetik?


A megoldás:

ennél a tipusnál csak a csomagtartóból kapcsolható, a "árokjáró" opció. :D

2020. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ja a csomagtartón volt a rendszám, erre gondoltam én is, de ezzel az erővel le is vehette volna.

Meg mint írtam tiszta sár volt az egész autó, nem figyeltem a rendszámát, de gondolom az is sáros lehetett.

Egyébként nyitott csomagtartóval ment végig, szóval az felnyitva maradt.


Ha pedig Suzukim lenne azzal én is simán végig mennék az árkon, max elakadnék :D

2020. nov. 9. 12:09
 9/14 anonim ***** válasza:
#6: Mert akinek van kamerája az spicli?! Rosszul vagy te összerakva.
2020. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
vagy esetleg rejtett villogód(tehàt civil rendőr autó) mondjuk ha nrked nincs meg illetve kameràd sincs, attol màsnak lehetett a sorba...
2020. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!