Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyen esetbe mit tehetnénk? (...

Ilyen esetbe mit tehetnénk? (Fekvőrendőr)

Figyelt kérdés

Szóval a szembe szomszéd kitalálta,hogy legyen az utcánkba egy fekvőrendőr.

Mindenki beleegyezett hogy lehet.

Megnéztük hogy hol lesz legideálisabb helyen.

Bele is egyezett mindkét oldalon lévő ember.



Eltelt pár hét És egy olyan papirt kaptunk hogy elénk rakják be.


Megjegyezném,hogy egy hetven éves vályogházban lakunk 2 méterre az úttól.


És mezőgazdasági gépek elmenetele,teljesen szét fogja rombolni.


Ilyenkor mit kellene tennünk?

Meg se kérdezték hogy beleegyeztünk e.

És a mi házunk van a legközelebb az úthoz az egész utcába.:)

Kérlek segitsen valaki,már teljesen ki vagyunk.



2020. nov. 19. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"És mezőgazdasági gépek elmenetele,teljesen szét fogja rombolni."


A házatokat? A fekvőrendőrt? A házatokat a fekvőrendőr miatt?


Mi a kérdés pontosan?

2020. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig a rázkódás nem ártott a házatoknak, akkor mostantól miért ártana?

Mitől vagytok ki? Előre stresszelitek magatokat a témán, mikor még ki sem derült, milyen hatása lesz?

2020. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szokásos buszmegálló-probléma: legyen a közelbe' a megálló, hogy ne kelessen sokat menni, de ne pont előttem legyék, mer' akkor hozzám hajigálják be a csikket, meg ott fog kormóni a busz.
2020. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi a kérdés. A fekvőrendőrt egyszerű odabiggyeszteni, nem kellenek hozzá nagy gépek, ha esetleg ettől tartasz.
2020. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól értelmezem egy csomó vadon élő mezőgazdasági gép él a környéken, amelyek segítenek a helyieknek, viszont a fekvőrendőr telepítése el fogja ijeszteni ezeket a vad nemes jószágokat, amik tönkre fogják tenni a helyi gazdaságot -> nem lesz pénze a kérdezőnek -> a háza elkezd amortizálódni -> a ház összeomlik és lakhatatlanná válik.
2020. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem milyen rázkódásról beszélünk. A futóműn azért van rugó, hogy elnyelje az ütéseket. Meg aztán gondolom nem barom módjára száguldanak át a fekvőrendőrön. Aztán azt sem értem, hogy hogyan gondoltátok, hogy majd Ti, ott lakók mondjátok meg hova építsenek egy közlekedésbiztonsági elemet.
2020. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a helyi jegyzőhöz lehet fordulni. A legjobb személyesen.
2020. nov. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

" Mindenki beleegyezett hogy lehet. "

Ez elég egyértelmű.

2020. nov. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

Nincs is jobb amikor egy utcát teleraknak fekvőrendőrrel.

De olyannal amin maximum 5-el lehet csak átmenni különben letépi az autó alját. A legjobb amikor ehhez nem társul látványos figyelmeztetés.

Teljesen megértem, hogy a lakókat zavarják a száguldozók, de attól nem lesz jobb ha minden autóssal kitolnak. Vagy akkor használjanak olyat amin a megengedett sebesség közelébe is át lehet menni.


Szerintem akkor kellet volna tiltakozni, amikor a szomszéd kitalálta. Mert a kérdésből az derült ki, hogy mindenki beleegyezett, csak remélte, hogy nem előtte kerül kihelyezésre. No nembajj. Most megkaptátok amit szerettetek volna, most az a gond...

2020. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!