Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Büntetőfékezés? Miért kell...

Büntetőfékezés? Miért kell büntetőfékezni? Nem az a cél, hogy tovább haladhasson az illető?

Figyelt kérdés
.

2020. dec. 22. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Ezek nem azért hisztiznek és toporzékolnak az úton, mert sietnek, hanem mert kurvára szar az életük, és próbálják itt kiélni magukat.

Melóhelyen basztatja a főnök, vagy nem megy a vállalkozás, vagy asszonyt fél éve nem tudja megdugni az 1 hónapos kox kúra után, a lehetséges okok száma végtelen.

2020. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá indok, magyarázat. Egyszerűen kretén, idióta, gyökerek szórakoznak ezzel. Ami mellesleg közúti veszélyeztetésnek minősül.
2020. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg tőlük.
2020. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert idegbetegek, akiknek a dühkezelés fogalma hírből sem rémlik.
2020. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor már nem az értelmetlen sietés a legfontosabb, hanem a sérelmüket akarják megbosszulni.

Sajnos nagyon sok sikertelen, frusztrált ember van, akik az úton akarják levezetni a feszültséget.

2020. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Így van , tegnap hosszú idő után pont beleakadtam egybe. Nem részletezem, nem az itt a cél, de hogy alapvetően sem siethetett úgy ténylegesen , abban egészen biztos vagyok, ha képes a Kerepesi úton karácsonyi csúcsidőben, csúcsirányban két sávot is lefogva teli pofával legalább egy, ha nem több percig fröcsögni nekem egy félresikerült besorolása után. Bántotta az egóját, hogy nem durrantottam bele, csak vészfékezés után villogtam rá, úgyhogy eljátszotta újból a dolgot. Nyilván számoltam vele.
2020. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
18%
Én még nem találkoztam büntető fékezővel, de jobb is. Tuti hogy megölném a büdös fa.s.s.z.opóját, ott szurkálnám agyon a férget.
2021. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6

Te sem vagy koplett!

2021. jan. 10. 13:43
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap esett meg az m3-ason. Egy gyökér kis 20 éves fiúcska apuci által vett új x5-ös bmw-vel szórakozott, 3szor büntető fékezett előttem, negyedik alkalomra én már nem fékeztem hanem bele engedtem az UAZ csörlőjét a BMW hátuljába, a kis pancser azonnal integetett hogy álljunk félre, félre álltam, elkezdett fröccsögni hogy én össze törtem a kocsiját, mondom neki oksa apja de nézd csak a menetrogzito kamera vette az egész mutatványt, akkor elkussolt szépen. Biztos lett egymilliós kár a bömösbe, legközelebb tuti meggondolja az ilyen akciókat. Az UAZ orrán semmi sem látszott csak egy kis festék a bmw-ről 🤣
2022. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!