Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Minek piszlál a barátom azzal...

Minek piszlál a barátom azzal hogy megbűntett a rendőr hogy gyalog megyekát a piroson?

Figyelt kérdés
sokszor mentem át rendőr előtt is de magasról leszart

#piros/lámpa/barát/rendőr
2018. ápr. 13. 00:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még bármikor megbüntethet ezért.
2018. ápr. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Alex Fly ***** válasza:
95%

Azért nem kellene visszaélned azzal, ha a rendőr nem végzi a munkáját.

És ha legközelebb egy szabályosan haladó gépkocsi is így tesz, akkor majd a tolókocsiban gondolkodhatsz, miből fizeted ki a kocsiban okozott kárt...

2018. ápr. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt nem értem, hogy miért a büntetéstől félt téged. Mert az egy dolog, hogy ha ritkán is, de szoktak ilyesmiért büntetni. Azonban a balesetveszély miatt félteném én a számomra fontos embereket, nem pedig a büntetés miatt.
2018. ápr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 D. Brasco ***** válasza:
84%
Egy ilyen emberen mit kell félteni aki ennyire hülye?!?
2018. ápr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%
Még mindig jobb, ha a rendőr büntet, mint ha a cementes kamion.
2018. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, van egy kérdésem: ha te megengedheted magadnak, hogy átmenj a piroson, akkor én is megengedhetem magamnak ugyanezt?


Más szóval egyetértesz azzal, hogy nekem sem kell a szabályokat betartanom és átmehetek a piroson, akár veled egy időben?


Pista bácsi, az IFA-sofőr

2018. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

"Pista bácsi, az IFA-sofőr"


LOL ez de jó :-D Pista bátyám menjen át maga is a piroson nyugodtan, legalább lesz valami lepény az úton díszitésnek.

2018. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Elvégre miért is vannak a KRESZ szabályok? Hiszen átfuthatok a 6 sávos főúton is, ha úgy tartja úri kedvem, még zebra sem kell, hogy legyen! Az részletkérdés, hogy közben saját magamat és mások épségét is nagyon durván veszélyeztettem. Troll!
2018. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem rendszeresen minden nap megyek át a piroson csak akkor ha sietek valahova
2018. ápr. 13. 15:16
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Troll++ :D


"A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz mindenki egyetért én nem ellenzem."

2018. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!