Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy halálos balesetnél van...

Egy halálos balesetnél van bárki aki "megérdemli" hogy meghaljon?

Figyelt kérdés

A Bpi. Autósok Közössége posztolta nemrég a gyorsforgalmin a hókotróval majdnem összeütköző autót.

Legalább a 80% azt írta kommentben, hogy bárcsak csattantak volna, és ott pusztult volna meg a féreg, és hasonlók.

Kicsit megdöbbentett, hogy mennyien kívánták a halálát, és el is keserített.

Nekem szimpatikus amit az oldal csinál a videók posztolásával, biztonságosan közlekedő sofőrnek tartom magam, de nem vagyok álszent, de szerintem nem kell attól félnem, hogy bármikor kikerülhetek oda.

Csináltam már hülyeséget nem csak véletlen, de szándékosan is.

Nem jellemző, és szégyellem is amit szándékosan tettem (meg azt is amit véletlen) de ha valaki pont azt az egy tettemet veszi fel, akkor dögöljek meg?

Ezért nem értem meg...és az a durva, hogy rápillantok egy-két profilra, és családos emberek, apukák írnak ilyet.Ha az ő fia fog egy ilyet előzni akkor dögöljön majd meg?

Nem akarok megérteni.Elítélem én is azt aki úgy vezet, hogy nincs tekintettel másokra, vagy bevállal extrém veszélyes szituációkat, hosszú évekre ültetném le aki megöl valakit a felelőtlenségével, de ne haljon meg akkor se ha fának ütközik, akkor se ha mással ütközik.

Senki ne haljon meg. Éljen együtt a követkeményekkel, de ha lehet ne sérüljön meg se ő se más a hülyesége miatt.

Tanuljon abból, hogy mi lehetett volna ha...



2021. febr. 14. 10:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%

A Ricsike féléket nem pénzbüntetéssel büntetném, hanem pl. az elkövetés eszközének a szeme láttára történő megsemmisítésével. Pár százezer neki nem tétel. De ha ezt itt:

[link]

a szeme láttára megetetnék egy ilyennel:

[link]

Ricsike valószínűleg megtanulna sírni.

Mellékbüntetésül egy kis orvosi beavatkozás, hogy soha többet ne álljon fel neki.

A szemétláda kétmillióval akarta kárpótolni a szüleit elvesztett kisgyereket.

2021. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez a tipikus magyarságra jellemző rosszindulat, pesszimizmus, frusztráltság kiteljesedése.
2021. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11:22-es válaszom aki lepontozta, nyugodtan kifejthet ellen véleményt is.


Le lehet pontozni, ettől még vannak akik egyszerűen közveszélyesek attól a pillanattól, hogy elindulnak.

2021. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

"Ez a tipikus magyarságra jellemző rosszindulat, pesszimizmus, frusztráltság kiteljesedése."


Ez nem magyarságra jellemző, az ilyen helyzeteket egyetlen NORMÁLIS közlekedő sem szereti az úton. Országtól, nemzetségtől függetlenül.


Na meg valahol érthető, ha pesszimista és frusztrált lesz mindenki, amikor azt látja, hogy mások játszanak az életével és nincs ellenük semmi fellépés.


És még csak nem is M. Ricsikről van szó, csak egyszeri emberekről.

2021. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

12 vagyok

En rengeteget vezetek, ezaltal sok ilyet láttam már élőben is, nemhogy videón. Volt hogy 110ről majdnem állóra kellett fékeznem, hogy hasonló esetben ne kenődjön fel a másik a szembejövő kamionra. Mégis nem az jutott eszembe, hogy bárcsak meghalt volna, hanem örültem, hogy megúszta. És én is, meg bárki hibázhat néha, és kerülhet necces helyzetbe, nem normális ilyenkor ilyenekkel dobálózni.

2021. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Vadidegenre nem működik az empátia, ez alap pszichológia tulajdonsága az embernek (és amúgy ez igaz a legtöbb fajra is).
2021. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az emberek többségének van ilyen tapasztalata, aztán tanul belőle.


Én is hamar megtanultam, hogy 80 lóval jobb lesz a mamika mögött, hiába van még messze a szembe jövő :)

Azok, akiket akkor veszélyeztettem jogosan kívánhatták, hogy "dögöljek meg".


Erősebb autóval meg már nem is akarok sietni. Kivárom amíg minden adott, nagyobb élmény egy tiszta előzés, mint a pánik O.O


A durva az, hogy sokan szinte vakon bíznak az autójukban.

Busz mögött feltorlódunk, nekiáll sort előzni. Lassítani, visszasorolni túl ciki. Nyomja, hogy meglesz, aztán mások mentik a helyzetet.

2021. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy amikor így belátható szakaszon jön szembe egy "kolléga", már lassítok is.

Fényszórókból nem látom előre meglesz-e neki, az útról meg nem fogom letenni a kereket.


Jót röhögök magamban, remélem összefosta magát :)

2021. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Lassítani, visszasorolni túl ciki."


Itt a tökéletes példa erre:

[link]

2021. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A megelőzés lenne a fontos. Talán, ha az iskolában csak negyed akkora szerepet kapna a közlekedés, KRESZ a logaritmusos egyenletek, királyok neve mellett, akkor kevesebb lenne a baleset, kevesebb lenne az ilyen "jó kívánság". Egyébként magukat minősítik, az ott kommentelők többségének vszínű még jogsija sincs.
2021. szept. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!