Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem csinálnak már...

Miért nem csinálnak már valamit néhány helyen? Járhatatlanak az utak, néhol látom hogy "Saját felelősségel használd az utat" tábla, ez komoly? Ez az új módi? Kiszunk egy 30-as táblát meg egy ilyet, és ennyi?

Figyelt kérdés

Jász-Nagykun-Szolnok megyében élek, rengeteg ilyen van, főleg Szászbereknél, sajnos melóba járok autóval, vicc az út minősége.

Néhány útszakaszok konkréten egyhelyben állva kellene haladni.

Ilyenkor nem lehet feljelenteni a közútkezelőt?

Mert ha az autó f$s állapotban van, megbüntetnek, de ha az utak??????????


2021. febr. 14. 15:47
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Ehhez az egészhez én csak annyit szólnék hozzá, hogy Magyarországon nagyon sok helyen csak kibiggyesztik az úthibák táblát, aztán viszlát. Az 51-es bizonyos szakaszai is borzalmasak (pl Kunszentmiklós körül) sőt, itt Bács megyében rengeteg olyan út van, aminek egy pici szakaszát felújították, és a többi maradt ugyanolyan, tele kátyúval. Mi napi szinten járunk fel Pestre, már fejből tudjuk a nagy kátyúkat, de aki nem tudja, az könnyen megszívhatja. Tök mindegy, mi van a google térképen, a fagy után új kátyúk lettek, sőt, van ahol a kátyús útra csak felhúztak egy réteget, nézed messziről, tök jónak tűnik, aztán ha rámész, kiderül, hogy ugyanolyan hepe-hupás, szinte ugrál rajta a kocsi. 90-es út, aztán 50-nel is alig lehet menni rajta. Korábban Fejér megyében éltem, ott ilyen nem volt, főleg nem ennyi, addig én is azt mondogattam, hogy jó kis utak vannak az országban.
2021. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!