Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kívánom a gyorshajtást, mit...

Kívánom a gyorshajtást, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most kaptam jogsit, egy 86 lovas yaris verso a Toyotatol az autóm, nagyon jó kis kocsi, de az a bajom, hogy úgy kívánom a sebességet, betartom a KRESZ szabályokat, de mit tegyek a kívánat ellen? Nem szeretném kivánni a Gyorshajtást, de olyan rossz hogy mennék gyorsabban és nem szabad, ha nem lenne kívánat akkor olyan jó lenne a vezetés, de így mindig az órát nézem, hogy ne lépjen tul. Ti hogy győzitek le ezt? Túl lépni meg abszolút nem fogom, mert hamar meg van a baj. De nekem az kellene hogy ne kívánjam a gyorshajtást.

2021. márc. 29. 21:28
1 2
 1/20 anonim válasza:
44%
Vezess autópályán. De ha a 130 sem elég, akkor nincs ötletem mit tegyél. Lehetséges, hogy ez csak az új jogsi miatt van és el fog múlni.
2021. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de inkább számítógépen éld ki ezt a vágyadat, vagy a versenypályán. Esetleg a német autópálya bizonyos szakaszain, de vigyázz mindenkire
2021. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Elmúlik (jobb esetben) párszáz km alatt. Nekem kocsival nem volt ilyen, motornál is csak a 3. motorom megvásárlása után állatkodtam pár hetet (az volt az első igazán erős motorom, 86 LE). Szerencsésen túléltem, azóta meg nem érzek kényszert folyamatos gyorshajtásra, megszoktam a motort és talán öregedtem is annyit, hogy jobban lássam a veszélyeit.
2021. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is ez van, lakott területen a 60(gps szerint) is lassúnak tűnik, de megpróbálom visszafogni magam valahogy. Az én autóm is túl erős a kasztnihoz képest, de figyelem a km órát és kész.
2021. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

"így mindig az órát nézem"

Az jó, a többi közlekedő meg majd figyel helyetted is.

2021. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Egy Yaris Versoban 'kivanod a gyorshajtast'?! Hany eves vagy, 17?


Nem kell sehogy leszokni, a masodik 150 rugos birsag utan ugyse lesz penzed benzinre, aztan majd rajossz miert nem jo otlet. Kulonosen azzal a bodeval a hatad mogott, ami ugy felborit amikor elmered a kanyarsebesseget, hogy csak pislogsz mint hal a szatyorban.

2021. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Tudatosítsd magadban, hogy ez csupán az agyad játéka. A retinát érő változó, villogó fény izgatja az agyat, eufóriához hasonló érzést vált ki, sőt arra érzékenyeknél epilepsziás görcsrohamokat.
2021. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Menjél autópályán 200-al persze vigyázz hogy a trafi el ne kapjon és lehetőleg kanyarokban ne 200-al menjél,meg az se ártana ha senki nem lenne előtted hogy nehogy bevágjanak eléd
2021. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát a kettő nem függ össze, egy pénzes valaki nem azért vesz magyar utakra 400-500 lóerős autót hogy szabályosan kresz szerint vezessen. Tudnak nem erről van szó, csak az ilyenek a felső 100-ba gondolják magukat, és csak mögöttük lehet menni, előttük nem...

Tapasztald ki hogy hol nincs fix mérés, és ott taposd le akár leszabályzáshoz közel.

Ha ennyire érdekel akkor csináld, ne csak vágyakozz mert az nem jó.

Nálunk van egy jó szakasz a város közepe felé, pár éve felújított elég hosszú is lakóházak is övezik, na ott még 3.ban is kiforgatom tiltásig az autót, pedig néha kint vannak mérni is, olyankor szabályosan haladok, nincs ebben semmi.


Szerintem ha valaki tökös és nem egy befeszült ember, az néha szarik a világra és kikapcsol egy kicsit.

2021. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy gyenge autóval kezdesz, én is 1.2es szívó benzinnel kezdtem, mind késztetést éreztem rá, hogy kinyomjam a szemét. Pörgött is a 16v, de mégsem haladtam esztelen sebességekkel.
2021. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!