Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki szokott részegen vezetni?

Ki szokott részegen vezetni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 00:20
A kérdező szavazást indított:
Én még sose vezettem részegen
Néha ritkán vezetek részegen
Gyakran vezetek részegen
Csak ittasan szoktam vezetni
65 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát, aki bevallja és büszke rá, annak gratulálok. Bár inkább maradna otthon mikor iszik.
2021. ápr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Nincs jogsim, így nem tudják elvenni, és igen szeretem a bort.. ha meg megyek dolgozni akkor szoktam inni és autóval megyek. 4 km, eddig nem volt gond.
2021. ápr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Remélem ez nem igaz #2. Amúgy van annál nagyobb gond, minthogy elvennék a jogsit, pl. jogsi nélkül fincsi börike.
2021. ápr. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Erre szoktam azt mondani, ha egy fát telibe trafál a saját baja, csak sajnos más is közlekedik, akinek nem hiányzik egy ittas safőr, hogy a fa helyett őt találja telibe.
2021. ápr. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
84%
Volt már rá alkalom, hogy a házunk előtt átálltam egy jobb parkolóhelyre a kocsival "ittasan"... sőt, még a jogsimat se vittem le... hát ezzel még nem volt baj. Egyéb esetben teljesen kizárt, hogy részegen vezessek, így is rengeteg az idióta... mondom ezt hivatásos vezetőként.
2021. ápr. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen átparkolást én is csináltam, meg erdőben, közforgalon elől elzárt magánterületen is terepjáróztam ittasan. Közforgalomban legfeljebb másnaposan - és szerintem az is veszélyes és kerülendò, hiába nem tiltja expkicit módon a KRESZ.
2021. ápr. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Én egyszer vezettem ittasan, nem is vagyok rá büszke. Motorral hazajöttem, igaz "csak" 35-40 km/h mertem jönni. Szerencsére volt még bennem annyi "fegyelem" hogy tudtam hogy nem akkor kell motorversenyzőset játszani... Ja, amúgy út közben ki kellett kerülnöm az út szélén 20-szal gurulgató rendőrautót...hát...a xar is vigyázba állt bennem...
2021. ápr. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
#2 Még szerencse, hogy nemsokára már börtön fog járni a jogsi nélküli vezetésért, pláne részegen.
2021. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
egyer volt egy nehèz napom. mondtam magamba lefürdök ès ott akádba becsapok kèt sört. Asszonyt kèrdeztem kellek e vezetèshez (neki nincs jogsija) azt mondta nem. 2. nál jártam mikor após hívott hogy el kellene vinnem valahova. Annyit sikerült mondanom "Nem, mert" majd rámcsapta a telefont. 3 hètig halgattam hogy iszákos vagyok mikor megtudta mièrt nem.hozzáteszem tavaj aug.1jèn ittan az esküvömön utoljára, soförszolgálattal mentünk haza. èn szemèly szerint elitèlem. mikor meglett a jogsim utánna kètszer kellet volna vezetnem, asszonyèrt munkahelyère. soha egyszer nem hányta fel nekem...
2021. ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
#8 oké, szerinted hova teszik azt a sok embert akiket ilyenért megfognak? Melyik börtönbe? Alig van smasszer :D ne higgyed al amit a tv mond, azt higyjed el ami a valóság és azt nem a tv mondja meg. Tudod-e, hogy Pénzes Henrietta gyilkosa ebben az évben vagy jövőre szabadul? Ja igen, azt nem mondják. Azt tudod e, hogy a kamu duma ellenére mai napig fizetnek börtön után kártérítest? Nekem a bátyám volt börtönbe és kapott 1.2 millió forintot mert nem volt meg az unios börtön előírás. Ennyi. 10 hónapért kapott 1.2.. nem vok rá büszke mert egy csaló kutya de kapott és eszt nem mondják. Haverjaival voltak 6-an egy 4 személyes cuccba, mindenki kapott vagy fog kapni ezért kártérítést. Aki bírja a bezártságot és tisztán akar pénszt az ezt beválalja, szetver egy embert az utcán elviszi a bankártyáját kap 2 évet 1 év múlva szabad. Nincs viszatartó ereje seminek.
2021. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!