Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki szokott részegen vezetni?

Ki szokott részegen vezetni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 00:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
#10 Felfüggesztett? Így sem zárnak be egyből mindenkit.
2021. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
A kocsmából hazafelé ittasan szoktunk cimborámmal kerékpárt vezetni. Elvégre azért megyünk be, hogy igyunk valamit. Rendőrök nem igazán törődnek vele, mert tudják, hogy falubeliek vagyunk.
2021. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Az átkosban menedzseralkoholistaként megtettem párszor. A repipiát sértés volt visszautasítani, még ha saját kocsival voltam is. Persze az akkori forgalom össze se hasonlítható a maival.
2021. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

Az átkosban? Hány éves vagy, Don Miquel?

A kérdésre... Aki iszik, abban legyen annyi becsület, hogy ne vezessen és aki tudja, hogy a sofőr ittas, az a saját egészsége érdekében ne üljön be mellé a kocsiba és próbálja megakadályozni, hogy elinduljon ittasan, vegye el tőle a kulcsot. Sok életet meg lehetne vele menteni.

2021. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
92%
Az idióták! Egy ismerősöm családját egy ilyen vagány bmw-s suttyó tarolta le úgy hogy csak az apa élte túl maradandó károsodással a gyerek meg rövid idő alatt megúszta a tehetős befolyásos szülei révén. Szerintem van úgy hogy kinyírná. Kibaccot nagy felelőtlenség és egy életre nyomorít talán mindkét fél részéről.
2021. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
89%
#12, a kerékpár az egyetlen jármű, amit lehet ittas állapotban vezetni a KRESZ szerint, úgyhogy azzal mehetsz nyugodtan :D
2021. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%

"csak az apa élte túl maradandó károsodással a gyerek meg rövid idő alatt megúszta a tehetős befolyásos szülei révén"

Szerintem a családját elvesztett apa helyében megkeresném a gyereket egy viszont-maradandó sérülés erejéig... Igen, ez törvény szerint önbíráskodás, de van az a helyzet, amikor az embernek nincs veszítenivalója...

2021. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
32%
#16 tudom, régi kérdés, de talán aki még idetéved, annak hasznos lehet: igen, bringázni lehet ittasan, és konkrét véralkoholszint sincs, de az elvárás, hogy tudd is vezetni a járművedet. Magyarul ha Józsibácsi keresztbe kacsázik az úton a bringájával hazafelé a kocsmából, akkor őt is elmeszelhetik ittas vezetésért.
2022. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!