Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezért tényleg meglehet bukni...

Ezért tényleg meglehet bukni forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Azért buktattak meg elvileg, mert külterületen 60as tábla után miután a kereszteződés azt feloldotta, még mindig 60al mentem pár száz méterig, nem 90el. Nem reagáltam le időben, a vizsgáztató megkérdezte itt mennyivel lehet menni én mondtam hogy ja elhagytunk egy kereszteződést úgyhogy 90el, fel is gyorsítottam de erre kaptam az utasítást hogy álljak félre megbuktam. Az oktató és a vizsgabiztos is korrektek voltak úgy gondolom velem szemben, szimplán nem értem ezért tényleg meg lehet bukni?

2021. máj. 11. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
3# sal èrtek eggyet... ciki de ez van...
2021. máj. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy az nem tűnt fel senkinek, hogy előbb beszélt a vizsgabiztos, mint ahogy félreállította volna?

Mivel félreállít, helycser, vissza telep hely, majd elmondja, hogy mi a szitu, majd kezedbe nyomja a vizsgalapot.

Kedves kérdező:

beírnád, hogy mire buktattak meg? illetve ha már ott a vizsgalap, el tudod olvasni mert ez fontos, be van írva a bukási ok, onnantól kezdve értelmezni kell, nem pedig itt lepontozni, kamu kérdéseket nyomni... Ha meg nem tudsz olvasni ne legyen jogsid, ha nem tetszik, hogy megbuktál, beszélj az oktatóddal, ha nem értesz vele egyet, akkor vétózd meg...

"vizsgabiztos is korrektek voltak úgy gondolom velem szemben," Akkor miért nem tetted fel a következő kérdést:"Biztos úr, meg szeretném kérdezni azt, hogy ha bár tudtam a szabályt, és X méteren keresztül lassabban megyek abban az esetben miért buktam meg?"

A vizsgabiztos azt fogja neked mondani, hogy a vizsgán a tanulónak a megengedett legnagyobb sebesség kb 10% nál lassabban megy, abban az esetben meg kell buktatni."

Lehetséges az is, hogy habár a kereszteződés feloldja a 60 as táblát, de ha a kereszteződés után a tábla megismétlődik és ezt nem vetted észre, abban az esetben gyorshajtás miatt autómata bukás van. Na most az is lehetséges, hogy habár egy olyan dolgot csináltál, mely nem autómata bukás csak hibapontnak számít, mint pl lefulladás de ez a hiba a 10. hiba pontod volt, a 10 hibapont miatt buktál meg.

2021. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Haverom azért bukott meg, mert belenyúlt a kormányba.
2021. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
haver ezt hol olvastad? mert a kèrdèsben nem làtom...
2021. máj. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%

jah hogy a haverod.... bocsesz... az is bukàs persze... veszèlyhelyzet miatt szoktak belenyúlni...

12 mièrt lett lepontyozva?

2021. máj. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emiatt bukhattál meg:


"Nem képes felvenni a forgalom ritmusát, akadályozza a forgalmat vagy a vizsga időtartama alatt túlnyomórészt indokolatlanul lassan halad"


Tehát nem egyszer kényszerítetted előzésre a többi közlekedőket. Mert egyszer még belefér, de a többszöri eset már veszélyeztetésnek számít.

2021. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15 a haverom nyúlt bele, nem az oktató. Úgy fordította el.
2021. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jogos a bukta. A forgalmi helyzeteket fel kell időbe ismerni.
2021. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!